Поліграфія

Друк рекламної та бізнес поліграфії

  • Розробка індивідуального дизайну, доробки та правки в готовому макеті.
  • Поліграфія на ріноманітних паперах: офсетному, крейдованому, дизайнерські картони
  • Замовлення поліграфічної продукції через сайт.
  • Доставка поліграфії перевізниками Львів, Україні.
  • Всі поліграфічні послуги від розробки макету до післядрукарської обробки.

Поліграфія у м. Львів з доставкою по Україні

Компанія ВІКТАН надає всі поліграфічні послуги у Львові від друку візиток і до виготовлення каталогів. Так як поліграфія є дуже різноманітною, наша компанія старається бути новатором у розвитку всіх послуг на ринку поліграфічної продукції. Якісно виготовлена поліграфія є важливою для будь-якої компанії та являється її лицем. У своїй роботі ми пропонуємо клієнту різні матеріали для виготовлення (папір звичайний офсетний, крейдований глянцевий та матовий, дизайнерські картони, дзеркальний), а також післядрукарську обробку (різні види ламінування, сверління отвору, висічку, заокруглення кутів, тощо).

Напрямок розвитку нашої компанії у сфері поліграфічних послуг

Поліграфія від нашої компанії завжди має високу якість. Перелік поліграфічних послуг у наш досить великий: від дизайну макетіву і до післядрукарської обробки. В залежності від технічного завдання підбираємо варіанти друку: цифровий чи офсетний. Ми завжди стараємось підібрати найоптимальніший варіант друку, адже для клієнта поліграфія повинна бути якісною і недорога. Також наша компанія чітко дотримується термінів виготовлення поліграфічної продукції, а при форс-мажорних обставинах (у випадку затримки) завжди попереджаємо клієнта. Наше кредо — швидко, якісно та дешево.

Поліграфія від нашої компанії це:

  • висока якість продукції, друк цифровий чи офсетний. При умові подання правильно
  • підготовленого макету (технічні вимоги до макетів) якість друку буде на самом у високому рівні.
  • розробка макетів від нашого дизайнера в короткий термін, доопрацювання вже готового макет, внесення потрібних правок.
  • післядрукарська обробка: згин, сверління отвору, перфорація, тощо. широкоформатний друк, друк на тканині, пакетах, об’ємні наклейки, магніти.

розробка макетів від нашого дизайнера в короткий термін, доопрацювання вже готового макет, внесення потрібних правок. післядрукарська обробка: згин, сверління отвору, перфорація, тощо. широкоформатний друк, друк на тканині, пакетах, об’ємні наклейки, магніти.

На нашому сайті представлений перелік поліграфічної продукції, яку можна замовити з доставкою. Наша компанія оптимізовує свою роботу та пропонує робити замовлення поліграфії через форму онлайн-замовлення. Ми перевіримо Ваш макет та узгодимо всі деталі, а після друку доставимо продукцію перевізником по Україні. Недорога поліграфія у м Львів з доставкою, а головне — широкий вибір поліграфічної продукції — це основне кредо компанії.Назва

Контактна інформація:
Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібен дизайн

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...