Календарі

Друк календарів кишенькових, настінних, настільних, квартальних

✓ Календарі кишенькові від 100 шт
✓ Календарі квартальні / перекидні та ін. від 1 шт
✓ Висічні календарі
✓ Крейдовані папері різних щільностей, дизкартони
✓ Календарні сітки на вибір

⌸ Тираж від 1 шт
🚚 Доставка перевізником по Україні
✨ Розробка дизайну від 150 грн
📆 Термін друку від 1 робочого дня

Завантажити макет

Друк календарів Львів - якісні календарі квартальні, перекидні, кишенькові

Макет
є готовий макетЗамовлю дизайн в ВІКТАН (150 грн)
Розміри
Кишеньковий (70х100 мм)Кишеньковий-міні (60х90 мм)
Друк
одностороннійдвосторонній
Тип паперу
250 г/м2 (тонкий)350 г/м2 (стандартний)450 г/м2 (щільний)пластиковий 360 г/м2дизайнерський картон**вид дизайнерського картону можна вибрати з нашого Каталогу матеріалів та прописати назву в поле "Примітка до замовлення". В іншому випадку поставте галочку біля "дизайнерський картон", а менеджер після отримання замовлення допоможе з вибором.

Додаткова ламінація
немаєглянцеваматовабархатна (Софттач)
Заокруглення кутів
немаєтак
Термін виконання
терміново (1-2 роб. дні)декілька днів (економ)**після оформлення замовлення менеджер зоорієнтує Вас по термінах виконання та ціні. Якщо друк не терміновий виберіть пункт "декілька днів (економ)".

Кількість
50 шт100 шт150 шт200 шт250 шт500 шт1000 шт2500 шт5000 шт

Примітка до замовлення


При завантаженні макетів для квартального, настінного перекидного чи настільного перекидного календарів телефонуйте, будь ласка, менеджеру +38 (067) 986-88-99


Файли приймаються у форматах: TIF, PDF, PSD, EPS, AI
Всі шрифти в кривих.
Завантажуйте окремими файлами кожну сторону макету
Розмір макету
Макет повинен бути зроблений з припуском по 2 мм з кожного боку. Значна інформація повинна розташовуватися не ближче 5 мм до краю макету, з урахуванням припуску. Всі елементи «навиліт» (фото або фоновий малюнок) повинні займати всю площу макета. Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів. Для прикладу:
Дообрізний формат : 104х74 мм, післяобрізний розмір буде 100х70 мм.
Оптимальна роздільна здатність для офсетного друку — 300 dpi

Колір CMYK
Насичений чорний (для великих заливок і тексту крупніше 36pt) С-50 M-50 Y-50 K-100
невеликий текст С-0 M-0 Y-0 K-100

Друк календарів 2020 - вибираємо свій тип найкращого календаря.

Календарі служать для визначення потрібної дати чи святкової події. Яскраві та святкові рекламні календарики можуть бути чудовим роздатковим матеріалом на виставках та презентаціях. Саме тому друк календарів у Львові та по всьому світу є напрочуд популярною послугою.

Календарі друкуються в основному перед Новим Роком. Це пов'язано в першу чергу з необхідністю обновити календарну сітку (наприклад з 2019 року на актуальний 2020 рік). Якісний календар допоможе спланувати Ваш час та подбає про те, щоб памятати про всі важливі та святкові події протягом року.

Календарі бувають досить різними. В нашій компанії можна замовити друк календарів:
-квартальні календарі. Такий календар користується чи не найбільшим попитом. Дуже зручний та підходить як для офісу так і дому. Варіант "економ" передбачає 1 постер та календарну сітку, варіант "бізнес" вже 1 постер, 3 рекламні поля та 3 пружини. Завдяки великій календарній сітці користуватись таким календарем одне задоволення.
-календарі-будиночки. Це настільний вид календаря, буває звичайний та з перекидними листами. Зручний за рахунок компактного розміру, листи кріпляться за допомогою пружини.
-перекидні настінні календарі. Дуже гарні та зручні коли потрібно розмістити на стіну. Бувають з кріпленням на пружину та на ригелі. Розміри всіх календарів теж різні, друк розраховується індивідуально

Друк кишенькових календариків - компактно та зручно

Кишенькові каленадарики являються чудовим подарунком перед Новим Роком. Завдяки компактному розміру такий календарик можна розмістити б будь-якій сумочці, блокноті чи барсетці. При розробці дизайну календаря на лицеву сторону розміщають інформацію, зображення та логотип компанії, на зворот - календарну сітку. Замовити друк кишенькових календариків у м. Львів можна в компанії ВІКТАН, адже ми обслуговуємо клієнтів комплексно. Розробимо дизайн, підберемо папір, замовимо друк календарів недорого та найкращої якості.Назва

Контактна інформація:
Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібен дизайн

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...