Про компанію

Рекламно-поліграфічна компанія Віктан займається розробкою дизайну та друком на різних матеріалах, надаємо поліграфічні послуги, продаж мобільних конструкцій, продаж сувенірної продукції оптом та з нанесення логотипу.

Клієнтами компанії є великі підприємства, ФОПи, підприємці та люди, яким потрібні наші послуги. Зокрема з нами співпрацюють ТзОВ «Нова Пошта», АТ «Ідея Банк», ТзОВ «Барком», ТзОВ «ЦВГ-Україна», ТзОВ «Брама», компанія «Парус» тощо.

Ми працюємо з найбільшими імпортерами сувенірної продукції в Україні, зокрема ТОВ «Компанія Еней» та ТОВ «Євросуверір», та найпотужнішими друкарнями України ТОВ «Сборка», компанія Глянець, тощо. Наш сервіс це досвід та якість відпрацьовані роками разом з гігантами ринку в сфері друку.

Декілька слів про сервіс

1.Робимо підрахунок 80% замовлень одразу в телефонному режимі.
2. Термін виготовлення продукції — цифровий друк від 5 год, офсетний друк від 2 днів, сувенірна продукція без нанесення 2-3 дні, сувенірна продукція із нанесенням 7-10 днів.
3. Можливість оплати замовлення будь-яким способом: безготівковим, банківською картою, готівкою при отриманні
4. Доставка продукції перевізником НОВА ПОШТА по всій Україні
5. Свій інтернет-магазин сувенірної продукції з можливістю замовлення онлайн.

Нашими Замовниками являються більше 50 постійних клієнтів та безліччю зроблених вдалих проектів. Звертаючись до нас, Ви завжди будете впевнені в отриманні якісних послуг, Ваші замовлення будуть доставлені вчасно, а будь-які «промахи» будуть Гарантовано виправлені в терміновому порядку.Назва

Контактна інформація:
Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібен дизайн

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...