Про нас

Вітаємо! Якщо ви читаєте цей текст – значить зацікавили наші послуги або ж продукція і ми раді познайомитись. Нашу компанію звати «Віктан» і ми коротко розкажемо по себе щоб не втомлювати вже на початку знайомства Клієнта)

Трохи історії. Компанія «Віктан» заснована в лютому 2018 року. Ідея була як і у всіх великих та розвинених компаній – займатись тим, що подобається! Саме тим, що подобається ми і займаємось) Ми любимо свій рекламно-друкарський бізнес, адже окрім творчості та розумової діяльності тут величезна можливість особистісного розвитку, тут можна РОСТИ ТА РОЗВИВАТИСЬ. Саме з нашими Клієнтами ми цим і займаємось через спільну працю та постійне спілкування.

Про послуги. Всі послуги перераховувати не будемо так як їх безліч, все стараємось розмістити на сайті. Основні це — поліграфічні послуги, широкоформатний друк, продаж мобільних конструкцій, виготовлення пластикових карт, розробка дизайну, продаж сувенірної продукції, послуги нанесення логотипу тощо.

Як ми працюємо. Ми співпрацюємо з найкращими друкарнями України. Це ми гарантуємо. Також гарантуємо високу якість будь-якого друку так як все друкується (повторюємо тут) на найбільших та сучасних друкарнях. Ми відповідаємо за якість друку. Якщо є які нюанси – все буде поправлено, перероблено, виправлено. Це ми гарантуємо кожному клієнту.

Цінова політика. Всі ціни які ми маємо – це ціна САМИХ ДРУКАРЕНЬ. Можемо гарантувати нормальні ринкові ціни на будь-яку рекламну продукцію чи товар. Можемо демпінгувати ціною, робити оптові знижки на сувеніри тощо. Якщо є де можливість зробити дешевше – зробимо, тільки щоб клієнту все подобалось як по сервісу так і по ціні.

Ось коротко про нашу компанію. Для підтвердження написаних слів можете замовити яку продукцію і переконатись особисто в якості нашого друку та обслуговування.Назва

Контактна інформація:
Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібен дизайн

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...