ЕКО-блокноти

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
 • Колір блоку
  0
  0
  0
 • Бренд
  0
  0
 • Формат
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Переваги екологічно-чистих блокнотів з логотипом

Використання компонентів корпоративного стилю, виготовлених із натуральних компонентів, найчастіше розцінюється як турбота про оточуючих і бажання покращити екологічний стан навколишнього середовища. Саме тому еко-блокнот з логотипом має велику кількість переваг, основними серед яких стали наступні:

- максимальна екологічність і якість;
- високий рівень безпеки для користувача і оточення;
- гарний зовнішній вигляд;
- бюджетна вартість.

Рішення замовити друк на еко блокноті – це можливість отримати якісний і стильний сувенір за доступною ціною, не нашкодивши природі.

Кому знадобиться друк на еко-блокнотах?

Послуга нанесення логотипу на еко-блокнот має все більший попит, адже використання такої продукції – це не лише турбота про екологію, а ще й ефективний метод розвитку для багатьох компаній. Еко-блокноти з логотипом можуть використовуватися у корпоративних цілях наступним чином:

- роздача потенційним клієнтам на масових заходах;
- створення корпоративного стилю в офісах;
- роздача компаніям-партнерам і співробітникам, в якості професійного сувеніра.

Послуга друку на еко-блокнотах може актуальною не лише для комерційних замовників, адже такі товари відмінно підходять для подарунка близьким і рідним. Ви можете використовувати еко-блокноти з логотипом в особистих цілях – вносити в них важливі записи або вести список справ.

Особливості нанесення логотипу

Від якості та обраного типу нанесення зображення, залежить зовнішній вигляд і довговічність готового виробу. При створенні цієї продукції найчастіше використовується тамподрук або лазерне гравіювання – спосіб обирається індивідуально, у відповідності до матеріалу еко-блокнота. В деяких випадках можливе виконання за технологією УФ-друку, але цей варіант зустрічається набагато рідше.

Вирішивши купити еко-блокнот з логотипом у Львові, враховуйте, що при створенні використовуються лише якісні барвники і професійні інструменти. Саме такий підхід до виготовлення може забезпечити бажаний результат і відповідність побажанням замовника.

Де замовити друк на еко-блокнотах?

Інтернет-магазин друку Віктан пропонує недорого замовити друк на еко-блокнотах – незважаючи на бюджетну вартість, ми гарантуємо найвищу якість кожного товару. Наша продукція виготовлена з переробленого картону, корку або бамбуку – всі ці матеріали цілком екологічні і безпечні. Ми ретельно стежимо за якістю представлених еко-блокнотів, тому можемо гарантувати кожному клієнту, що продукція стане втіленням усіх ваших потреб.