ЕКО-флешки

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
 • Обсяг пам'яті
  0
 • Колір
Флешка 32 Gb

173.32 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Якими бувають еко-флешки з логотипом?

Сучасні та стильні еко-флешки з логотипом – це стильний і корисний аксесуар, котрий дозволяє зберігати всю важливу інформацію в електронному вигляді. Завдяки екологічному матеріалу, використовуваному при створенні, ці вироби цілком безпечні для здоров’я людини і навколишнього світу. Якщо ви бажаєте проявити турботу про екологію – рішення замовити друк на еко-флешках стане оптимальним. На сьогодні інтернет магазин друку «Віктан» пропонує моделі, виготовлені з наступних матеріалів:

- натуральне дерево, яке пройшло ретельну поліровку;
- високоякісний бамбук.

Переваги друку на еко-флешках

Ми пропонуємо друк на еко-флешках, виконуваний справжніми майстрами своєї справи. Професійний підхід і використання якісних компонентів для фарбування робить вироби стильними і довговічними. Такий тип екологічної продукції має велику кількість переваг, основними серед яких являються:

- бюджетність. Еко-флешки з логотипом у Львові мають невелику ціну, тому вони будуть доступні для кожного.
- екологічність. Цілком натуральний склад робить вироби не лише корисними, а й безпечними для оточення.
- універсальність. Така продукція часто використовується приватними особами для збереження важливих фото, документів та інших файлів, крім того відмінно підходить для комерційних потреб.

Вам варто замовити еко-флешки з логотипом, якщо ви бажаєте проявити турботу до оточення і отримати високоякісний стильний інструмент для зберігання цифрової інформації. 

Чому варто купити еко-флешки для своєї компанії?

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує замовити друк на еко-флешках всім бажаючим отримати екологічний пристрій для зберігання даних. Наші товари мають стильний вигляд, адже вони зберігають натуральний зовнішній вигляд дерева. Всі еко-флешки з логотипом, представлені в асортименті, мають місткість 32 ГБ – це дозволяє зберігати на накопичувачі велику кількість файлів.