ЕКО-ручки

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренд
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 22 (всього 2 сторінок)

Виконані роботи по друку на ЕКО-ручках

Loading...
ЕКО-ручка кулькова OrganicПерейти в карточку цього товару
ЕКО-ручка Golf GreenПерейти в карточку цього товару
ЕКО-ручка Re-Pen PushПерейти в карточку цього товару
ЕКО-ручка кулькова OrganicПерейти в карточку цього товару
ЕКО-ручка Golf Green (Lecce Pen)Перейти в карточку цього товару

Де купити еко-ручки з логотипом?

На сьогоднішній день дбайливе ставлення до природи стає важливою перевагою, адже великий рівень забруднень погіршує екологічний стан. Саме тому еко-ручки з логотипом з кожним роком стають все більш популярними – вони показують ваше бережне ставлення до навколишнього середовища.

Наш інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує друк на еко-ручках, виготовлених із високоякісних матеріалів. Натуральний склад сувенірних виробів гарантіє їх максимальну безпеку – у нас ви можете купити недорого еко-ручки з логотипом, гарантуючі відсутність у складі шкідливих речовин.

Наш асортимент досить великий, тому ви можете замовити еко-ручки з логотипом у Львові, цілком відповідаючі вашим потребам і побажанням. У нас присутні моделі з різноманітних матеріалів, вони можуть бути виконані в будь-якому із запропонованих кольорів – це дозволить підібрати найбільш підходящий варіант.

Особливості і переваги еко-ручок з логотипом

Еко-ручки з гравіюванням можуть стати корисним та оригінальним подарунком або вдалим компонентом бізнес-стратегії. У нас можна купити іменні еко-ручки, виготовлені із натурального бамбуку, корку, пшениці або переробленого картону, які відмінно підійдуть для подарунку близькій людині.  Недорогі еко-ручки з логотипом здатні позитивно вплинути на розвиток бізнесу, їх можна використовувати в наступних ситуаціях:

- проведення семінарів, конференцій та інших заходів;
- роздача потенційним клієнтам під час рекламної кампанії;
- надання всім співробітникам для створення корпоративного стилю;
- виділення власної компанії, як організації, що піклується про стан навколишнього середовища.

Ви можете замовити еко-ручки з логотипом у Львові для збільшення покращення власного іміджу – клієнти почнуть поважати вас за турботу про природу. Інтернет-магазин друку «Віктан» являється гарантом високої якості всіх представлених товарів  - ви ніколи не пошкодуєте про покупку.

Технологія друку

Техніка нанесення логотипу на еко-ручки потребує професійного підходу і використання спеціальних інструментів, здатних забезпечити точність нанесення. Ми гарантуємо, що всі вироби мають високу якість, здатні забезпечити достатній період служби.

Іменні еко-ручки з логотипом можуть бути створені в індивідуальному стилі – пропонується індивідуальна розробка дизайну для найбільш красивого зовнішнього вигляду. Друк на еко-ручках дозволяє створити зображення чи напис, виконане в будь-якому потрібному кольорі. Ми гарантуємо, що зображення буде максимально якісним, чітким і відповідним до ваших побажань.

З еко ручками ще замовляють: еко-блокноти з логотипомеко-аксесуари