Електроніка з логотипом

Повербанк PowerBank MultiPlug 20000 mAh

1 469.00 грн

Артикул:
Bv-14757-01

Доступно:

579 шт.

Зволожувач повітря Breeze

512.91 грн

Артикул:
To-8041

Доступно:

1066 шт.

Зволожувач повітря Aqua

623.61 грн

Артикул:
To-8040

Доступно:

847 шт.

Флешка-брелок 64 Gb

307.32 грн

Артикул:
Es-913564

Доступно:

475 шт.

Флешка-чохол 64 Gb

336.57 грн

Артикул:
Es-913264

Доступно:

348 шт.

Флешка 64 Gb

331.50 грн

Артикул:
Es-911664

Доступно:

128 шт.

Флешка-картка 64 Gb

262.08 грн

Артикул:
Es-911464

Доступно:

83 шт.

Еко-флешка на 16 Gb Twister дерев'яний

282.62 грн

Артикул:
Vp-3675

Доступно:

100 шт.

Флешка пластикова на 16 Gb Twister

220.32 грн

Артикул:
Vp-3675

Доступно:

250 шт.

Флешка 8 Gb Edge

309.12 грн

Артикул:
Vp-4830

Доступно:

80 шт.

Флешка пластикова на 32 Gb Twister

254.17 грн

Артикул:
Vp-8692

Доступно:

200 шт.

Флешка на 32 Gb Lighter

310.16 грн

Артикул:
Vp-8693

Доступно:

550 шт.

Флешка на 32 Gb Twister Double

338.21 грн

Артикул:
Vp-8690

Доступно:

160 шт.

Флешка на 32 Gb Horn

318.23 грн

Артикул:
Vp-8681

Доступно:

180 шт.

Флешка на 32 Gb Orion

315.02 грн

Артикул:
Vp-8685

Доступно:

90 шт.

Флешка на 32 Gb Crossing

337.42 грн

Артикул:
Vp-10087

Доступно:

180 шт.

Показано з 1 по 16 із 84 (всього 6 сторінок)

Переваги електроніки з логотипом

Сучасні технології розвиваються доволі швидко, тому послуга нанесення логотипу на електроніку активно набирає попит серед представників різних сфер діяльності. Такі вироби надзвичайно корисні в побуті та бізнесі, оскільки вони призначені для найрізноманітніших цілей. Серед основних переваг електроніки з логотипом присутні наступні:

- оригінальність. Такі вироби мають оригінальний зовнішній вигляд: вони відрізняються від стандартних моделей і здатні привертати до себе увагу.
- корисність. Недорога електроніка з логотипом може бути корисною для найрізноманітніших цілей – зарядка, зберігання даних, тощо. Пристрої часто використовуються в звичайному побуті та різних сферах бізнесу.
- універсальність. Такі вироби можуть бути корисними людям з різних сфер діяльності, адже сучасними гаджетами і флешками користуються практично всі.
- стильність. Друк на електроніці додає їй стильності – товари мають гарний вигляд, тому можуть вдало доповнювати інтер’єрні рішення та привертати увагу.

Подібні вироби доволі гарні та корисні, адже використовуються для роботи і побутових потреб. Ми гарантуємо, що товари стануть чудовим компонентом Вашого бізнесу і важливим елементом для виконання деяких домашніх потреб.

Як виконується друк на електроніці

Створення електроніки з логотипом у Львові – це складний процес, котрий потребує професіоналізму і точного виконання всіх процесів. Найчастіше для нанесення зображення використовується технологія лазерного гравіювання і УФ-друку, адже саме ці методи дозволяють забезпечити оптимальний результат на певних поверхнях.

Над виробом працюють досвідчені майстри, здатні гарантувати гарне виконання і повну відповідність побажанням клієнта. Друк на електроніці виконується спеціальними барвниками – вони забезпечують стійкість зображення до стирання та інших негативних факторів. Саме завдяки професійному підходу і гарній якості матеріалів можливе створення виробів з довгим періодом експлуатації.


Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує великий вибір різноманітних електронних виробів, призначених для певних цілей. Найбільш популярною та недорогою електронікою з логотипом стали флешки, зарядні пристрої, підставки і перехідники. Такі товари використовуються для індивідуальних, домашніх потреб і для виконання певних бізнес-цілей. Ми пропонуємо замовити друк на електроніці, котра може бути виготовлена з наступних матеріалів:

- якісний бамбук;
- натуральне дерево;
- зносостійкий метал;
- міцний пластик.

В залежності від обраного матеріалу формується спосіб нанесення логотипу на електроніку і розробляється індивідуальний дизайн, щоб зображення вдало комбінувалося з загальним виглядом виробу.

На сьогодні, рішення купити електроніку з логотипом може бути актуальним як для роздрібних, так і для оптових покупців. Наша продукція чудово підходить для представників бізнес-сфери, адже вона може використовуватися для наступних цілей:

- створення оригінального корпоративного стилю, шляхом максимального комплектування електронікою з логотипом одного дизайну;
- роздача на промо-зустрічах та інших масових заходів для збільшення популярності та пізнаваності компанії;
- роздача партнерам і співробітникам в якості подарунку для підвищення уваги до організації.

Ви можете замовити друк на електроніці для того, щоб створити стильний і корисний подарунок для близької людини – ми гарантуємо, що наша продукція сподобається отримувачу.

Переваги продукції від «Віктан»

Інтернет-магазин друку «Віктан» надає гарантію на всю представлену в асортименті продукцію і нанесене на неї зображення, тому Ви можете бути впевнені в якості та довговічності. Зображення протягом довгого часу зберігає свій початковий зовнішній вигляд – воно не стирається і не тьмяніє з часом. У нас Ви зможете недорого купити електроніку з логотипом і при цьому отримати високоякісний виріб з цілковитою відповідністю Вашим потребам.

Наш інтернет-магазин – це унікальна можливість придбати стильні дрібниці для друзів, близьких, колег чи простих знайомих. Бюджетність виробів робить їх доступними для кожного, а можливість індивідуального створення дизайну зробить подарунок надзвичайно оригінальним. Ми пропонуємо купити електроніку з логотипом у Львові або скористатися швидкою доставкою в Чернівці, Тернопіль, Ужгород та інші міста України.

Як формується ціна електроніки з логотипом?

Наш інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує відвідувачам бюджетні ціни, які засновуються на певних особливостях електроніки з логотипом. Основним критерієм стане тип виробу – флешка, зарядний пристрій, підставка, тощо. Не менш важливим фактором, що здатен впливати на вартість, стане матеріал, використаний під час виготовлення (наприклад, металеві моделі коштують дорожче, ніж дерев'яні). Тип і метод нанесення малюнку – це ще один критерій, на кому базується загальна ціна. Якщо Ви бажаєте замовити недорого друк на електроніці, рекомендуємо обрати логотип невеликого розміру або виконання в одному кольорі.