Флешки з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
 • Обсяг пам'яті
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Флеш-пам'ять 16 Gb
Новинка
Флешка-картка USB Creda 8 Gb
Флешка 16 Gb Twins

153.38 грн

Флешка на 8 Gb

154.56 грн

Флешка 32 Gb

173.32 грн

Флешка 32 Gb

180.60 грн

Флешка-ручка із стилусом 32 Gb
Флешка-картка 32 Gb

159.88 грн

Флешка 64 Gb

338.24 грн

Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)

Де використовуються флешки з логотипом?

Збереження інформації в електронному вигляді – це можливість позбавитися від надокучливої документації та розмістити в безпеці важливі фото, відео, тощо. Ви можете замовити флешки з логотипом як для особистих, так і для комерційних потреб. Найчастіше така продукція використовується для наступних цілей:

- створення корпоративного стилю в офісі або великій компанії;
подарунок для близької людини або рідних;
- роздача на промо-заходах, презентаціях і різноманітних зустрічах.

Нанесення логотипу на флешки надає можливість отримати цілком унікальний і стильний виріб, котрий неодмінно сподобається кожному. Наша продукція зможе вам принести прибуток, завдяки можливості підвищити пізнаваність бренду. 

Особливості друку на флешках

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує недорогі флешки з логотипом, який створюється справжніми професіоналами. Представлені вироби мають гарну якість і стійкість до різноманітних подразників, що забезпечує їх довговічність. Для нанесення малюнку використовуються найбільш популярні методики і технології – новітні техніки надають гарантію відмінної якості.

Наш інтернет магазин гарантує, що всі моделі матимуть гарну якість, незалежно від методу створення. Ви маєте змогу замовити флешки з логотипом у Львові виконані в різному кольорі і маючі індивідуальні особливості, створені під ваші індивідуальні побажання.

Якими бувають флешки з логотипом?

Асортимент нашого інтернет-магазину досить великий: ми пропонуємо купити недорого флешки з логотипом, маючі різну ємкість та інші характеристики. Для домашніх потреб буде цілком достатньо модифікацій з максимальною місткістю 16 або 32 ГБ. Але якщо даний тип електроніки потрібен вам для комерційних цілей – краще обрати моделі з об’ємом 64 ГБ. Крім того, наші товари можуть відрізнятися за матеріалом:

- метал;
- дерево;
- бамбук;
- пластик.

Ви можете замовити друк на флешках для забезпечення найрізноманітніших потреб: ми гарантуємо, що кожен виріб буде виконаний бездоганно.

Переваги нанесення логотипу на флешки

Наш інтернет магазин – це можливість отримати флешки з логотипом у Львові високої якості. Рішення скористатися нашими послугами допоможе вам збільшити популярність і пізнаваність вашої компанії, або зробити надзвичайно приємний подарунок для близької людини. Ми пропонуємо виключно якісні моделі, котрі мають безліч переваг:

- стильний зовнішній вигляд;
- економічна вартість;
- корисність в побуті та бізнесі.

Ми надаємо вам можливість купити флешки з логотипом у Львові або скористатися доставкою в Київ, Чернівці, Ужгород та інші міста України.

З флешками ще замовляють: ручки з логотипом, олівці, еко-сумки