Перехідники, USB Hub

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
 • Матеріал
  0
  0
 • Колір
Кабель-перехідник для зарядки 3в1 Rio

193.42 грн

Артикул:
To-8013

Доступно:

1697 шт.

Кабель-перехідник для зарядки 4 в 1

147.81 грн

Артикул:
Es-958597

Доступно:

179 шт.

Usb-браслет силіконовий

62.79 грн

Артикул:
Es-957878

Доступно:

500 шт.

USB хаб з 4-ма портами

131.04 грн

Артикул:
Es-397357

Доступно:

436 шт.

Кабель-перехідник для зарядки 3 в 1

114.66 грн

Артикул:
Es-911072

Доступно:

15 шт.

Кабель для зарядки Get Three

86.19 грн

Артикул:
Es-911072

Доступно:

29 шт.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Які переваги має недорогий USB Hub з логотипом?

Практично кожна людина є власником мобільного телефона, адже цей пристрій важливий для виконання дзвінків, відвідування інтернету і можливості використання інших корисних функцій. Рішення купити USB Hub з логотипом стане корисним для власників гаджетів, адже цей тип електроніки має широку сферу застосування. Серед основних переваг продукції варто виділити:

- максимальна корисність для більшості користувачів;
- широка сфера використання;
- гарний зовнішній вигляд;
- цілковита унікальність дизайнерського оформлення.

Друк на USB Hub у Львові – це відносно нова послуга, яка вже має попит серед представників бізнес-сфери і звичайних покупців. Дана продукція не лише надзвичайно стильна, а ще й корисна, тому її варто придбати кожному власнику сучасних телефонів.  

Особливості друку на перехідниках для смартфонів та їх застосування

Нанесення логотипу на юсб хаб – це складний процес, котрий потребує професійного підходу і використання оптимальних матеріалів. Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує якісне виконання з гарантією гарного зовнішнього вигляду і максимальної чіткості зображень. В нас можна замовити продукцію з тамподруком чи лазерним гравіюванням, все залежить від матеріалу продукції. Рішення купити перехідники з логотипом дозволить вам отримати виріб з будь-яким дизайном малюнку і бажаним кольором.

Застосування недорогих ЮСБ хабів з логотипом досить велике, адже такі стильні вироби чудово підходять для особистих або корпоративних цілей. Представлена продукція в асортименті інтернет-магазину друку «Віктан» може бути використана для створення індивідуального корпоративного стилю, адже вона поліпшить зручність співробітників і зможе акцентувати увагу відвідувачів на унікальності. Крім того, ви можете купити USB Hub у Львові для подарунка близькій людині або колегам – такий виріб гарантовано сподобається кожному.