Промо-одяг

 • Ціна
  грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Категорії
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 167 (всього 11 сторінок)

Промо-одяг з логотипом для впізнаваємості бренду

Створення унікального корпоративного стилю – це чудова можливість для компанії підвищити власну популярність і збільшити рівень довіри клієнтів до бренду. Для росту пізнаваності можна купити одяг з логотипом, котрий буде презентувати організацію і виділяти її на фоні конкурентів. Представлена продукція має наступні переваги:

- оригінальний зовнішній вигляд, котрий буде приваблювати оточуючих;
- надає можливість створення форми для співробітників і закличних компонентів стилю;
- недорогий одяг з логотипом стане бюджетним вкладенням в розвиток;
- має широке різноманіття, що дозволить обрати найбільш оптимальне рішення.

Друк на промо-одязі дозволяє створити цілком унікальний компонент, котрий гарантовано буде викликати довіру і повагу в цільової аудиторії. На сьогодні такі вироби мають попит і активно використовуються в рекламних кампаніях.

Вибір промо-одягу для рекламних компаній

Підбір оптимального промо-одягу з логотипом у Львові потребує максимальної уваги до деталей. В першу чергу, вам потрібно обрати тип товару – це можуть бути наступні варіанти:

- футболки та поло;
- кепки ї шапки;
- куртки та жилети;
- толстовки і худі.

Обравши підхожу модель потрібно визначитися із кольором і загальним оформленням. Широкий асортимент кольорів надає можливість обрати найкращий для вас відтінок. Неодмінно зверніть увагу на фурнітуру недорогого одягу з логотипом – це можуть бути ґудзики або застібка-змійка, також є варіанти без фурнітури. Серед доступних моделей присутні товари з комірцем, зручними і місткими кишенями або без них.

Кому варто замовити нанесення логотипу на одяг?

Рішення замовити друк на одязі може бути актуальним для представників різних сфер діяльності. Такі вироби чудово підходять для компаній з надання послуг, бізнес-організацій, магазинів, тощо. Велике різноманіття доступних моделей надає можливість отримати той товар, який зможе бездоганно вписатися в загальний стиль компанії та доповнити його.

Ви можете купити одяг з логотипом у Львові для створення унікальної форми своїх співробітників. Маючи оригінальні футболки чи кофти з логотипом бренду, ваші співробітники будуть приваблювати клієнтів і викликати довіру. Крім того, можна роздати фірмову продукцію на масових семінарах та інших заходах, подарувати її клієнтам і партнерам. Одяг з логотипом неодмінно викликатиме захоплення у отримувачів і дозволить їм краще запам’ятати ваш бренд.

Переваги промо-одягу від «Віктан»

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує високоякісний одяг, котрий не втрачає свою яскравість під час прання і довгий час зберігає початковий зовнішній вигляд. Ми пропонуємо стильний та якісний одяг з логотипом у Львові, який стане компонентом стилю і методом збільшити популярність вашого бренду.

В нас можна купити недорого одяг з логотипом, нанесеним на професійних студіях друку. Використовуються спеціальні барвники, які гарантують максимальну стійкість зображення і мінімізацію ризику виникнення недоліків під час носіння. Вирішивши замовити нанесення логотипу на одяг від «Віктан» ви отримаєте безліч переваг:

- бюджетні ціни на продукцію, які ідентичні вартості виробника;
- широчезний асортимент, різні бренди
- гарний вибір кольорів та моделей;
- можливість створити індивідуальний дизайн для одягу з логотипом;
- наявність дизайнерських консультацій для підбору оптимального оформлення;Ї
- постійний контроль якості виробів і нанесеного малюнку.

В нас ви можете замовити одяг з логотипом в будь-якій кількості – ми здійснюємо оптові і роздрібні продажі. Ви можете купити одяг у Львові або скористатися доставкою в Київ, Чернівці, Тернопіль та інші міста України.