Футболки з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Категорії
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 41 (всього 3 сторінок)

Деякі з наших робіт:

Loading...

Друк на футболках логотипу компанії

На сьогодні конкуренція в бізнес-сфері надзвичайно велика, тому більшості компаній доводиться використовувати різноманітні варіанти підвищення популярності та пізнаваності власного бренду. Одним з найбільш популярних варіантів стали недорогі футболки з логотипом – це найбільш популярний компонент одягу, який приваблює увагу аудиторії.

В нинішній час футболки з принтом стали не лише елементом щоденного стилю, а й оригінальним способом зробити унікальним свій продукт, вирізнити його на загальному ринку. Важливою особливістю продукції являється комфорт під час носіння, адже такі моделі мають наступні переваги:

- не сковують рухи;
- не викликають алергічних реакцій;
- гарно пропускають повітря і мінімізують пітливість.

При цьому футболки з логотипом у Львові не виглядають «як мішок», мають приталений крій і підкреслюють фігуру. Подібний образ виглядатиме максимально ефектно і забезпечить зручність під час носіння.

Три причини замовити корпоративні футболки з логотипом

Сувенірний одяг – це оригінальний спосіб урізноманітнити стиль бренду і збільшити кількість фірмових компонентів. Ви можете купити футболки з логотипом для збільшення популярності компанії, підвищення пізнаваності або розробки відмінного корпоративного стилю. Такий підхід допомагає виділитися на тлі конкурентних організацій і перейти на новий рівень.

При наявності на поверхні одягу унікального напису, значка або принта, котрий буде характеризувати компанію, вони стануть ефективним елементом рекламної кампанії. Друк на футболках може бути виконаний в класичних або яскравих кольорах, котрі приваблюватимуть аудиторію і будуть гарно запам’ятовуватися. Вирішивши замовити нанесення логотипу на футболки ви підвищите власні шанси на збільшення клієнтів і отримаєте компонент для використання на:

1 Зустрічах з партерами і клієнтами;
2 Рекламних масових заходах;
3 Промо-заходах.

Широка сфера експлуатації і можливість щоденного носіння роблять продукцію оптимальним варіантом для представників більшості компаній. Недорогі футболки з логотипом підходять для особистого користування – можна придбати товар для подарунка або створити парний дизайн (найкращий варіант для закоханих або сімейної пари).

Де купити недорогі футболки під нанесення?

Вирішивши придбати описаний товар неодмінно зверніться в інтернет-магазин друку «Віктан». Ми пропонуємо найбільш бюджетні ціни, котрі відповідають вартості виробника. «Віктан» гарантує постійний контроль якості друку на футболках, тому ви можете бути впевнені, що одяг довгий час зберігатиме початковий зовнішній вигляд.

В нашому асортименті представлені моделі з натуральної бавовни, котра не линяє, не вигорає на сонці і не втрачає яскравість під час прання (при дотриманні наданих рекомендацій). Нанесення логотипу на футболки виконується найкращими друкарнями України, тому принт має бездоганну якість. Зображення має чіткі контури, котрі навіть з плином часу вирізняються на загальному фоні.

Ми готові надати допомогу в розробці індивідуального стилю, підібрати оптимальне розташування і розмір бажаного малюнку. Дизайнерські пропозиції – це гарант вдалого поєднання колірної палітри і раціонального розміщення всіх елементів. Вирішивши купити футболки з логотипом у Львові, ви зможете обрати товар в будь-якому кольорі та стилі із доступних в асортименті. Інтернет-магазин друку «Віктан» надає послуги доставки в будь-які міста України зручним перевізником.

Особливості друку на футболках та майках

Для створення оригінальних недорогих футболок з логотипом використовуються професійні інструменти та спеціальні технології. Крім того, підбираються якісні барвники, що забезпечують гарний зовнішній вигляд і довговічність малюнку. Найчастіше використовуються наступні методи:

- шовкодрук. Для переносу малюнку використовується спеціальна технологія з використанням шовкових ниток. Серед переваг цього варіанту: гарна якість і широка палітра відтінків.
- термодрук. Нанесення логотипу на футболки виконується під дією високих температур, можливе використання різноманітних кольорів.
- вишивка. Цей варіант дозволяє створити надзвичайно красиві вироби, але він виконується лише за індивідуальним замовленням.

Використання професійних технологій – це можливість створити малюнок за будь-якими побажаннями замовника і гарантувати унікальність кожного виробу.

Замовляти футболки з принтом в компанії Віктан - завжди вигідно!

Замовити друк на футболках у Львові від нашої компанії не тільки зручно завдяки сайту, а й вигідно. Ось основні переваги:

- у нас недорогі футболки, ціни виробника а друк виконують тільки перевірені підрядники!
- високий асортимент завдяки співпраці безпосередньо з постачальниками, а також різні бренди
- доставка продукції по м Львів ку'єрами, а також перевізниками по Україні
- ми завжди готові експериментувати з нанесенням за побажаннями клієнта, хоча найчастіше рекомендуємо саме вишивку на футболках. Це і гарно і надовго (не випирається, не зношується)
- при великих кількостях діють знижки. Розрахунок завжди індиівідуальний

Разом з футболками рекомендуємо замовити: кепки з логотипом, горнятка