Футболки поло

 • Ціна
  грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Категорії
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 18 (всього 2 сторінок)

Чому варто замовити поло з логотипом?

Навіть у вузькопрофільному бізнесі існує велика конкуренція, тому для збільшення популярності  і підвищення довіри до власної компанії варто застосувати всі можливі методи. Використання унікального одягу дозволяє виділити бренд на загальному фоні і збільшити його популярність серед населення. Ефективним способом підвищення пізнаваності стали стильні і недорогі футболки поло з логотипом – такі вироби підходять чоловікам і жінкам. Вони гарантовано зможуть привабити аудиторію і характеризуються великою кількістю переваг:

- мають стильний зовнішній вигляд;
- забезпечують максимальну зручність і відсутність дискомфорту;
- мають гарну стійкість до прання;
- не зношуються з плином часу.

Вирішивши замовити друк на тенісках поло, ви отримаєте високоякісний і стильний одяг, котрий має безліч варіантів експлуатації. Такі вироби гарантовано будуть корисними для вас і зможуть надати велику кількість можливостей.

Призначення футболок-поло в рекламному бізнесі

На сьогодні футболки-поло з логотипом у Львові і не тільки користуються надзвичайною популярністю, адже вони чудово підходять для щоденного носіння чи виконання комерційних завдань. Представлений тип одягу має декілька варіантів експлуатації:

- роздача партнерам і клієнтам на масових заходах для підвищення рівня їх довіри та лояльності;
- використання в якості подарунку постійним покупцям, важливим партнерам, тощо;
- носіння недорогих поло з принтом в якості рекламного одягу для залучення нових клієнтів;
- створення корпоративного стилю шляхом використання одягу в якості фірмової форми.

Окрім того, ви можете замовити нанесення логотипу на поло для використання в особистих потребах. Такі вироби чудово підходять для подарунку близькій людині, рідним чи друзям, а можливість придбати парні товари стане оптимальним варіантом для закоханої пари.

Як виконується друк на футболках поло?

Створення унікального одягу виконується найкращими друкарнями України, котрі мають всі необхідні професійні барвники та інструменти. Інтернет-магазин друку «Віктан» надає можливість недорого купити поло з логотипом, нанесеним одним із наступних методів:

- шовкодрук. Найбільш популярний варіант, котрий дозволяє нанесення принта на поло в будь-якому кольорі та стилі.
- вишивка. Вважається найоригінальнішим методом створення дизайну, але виконується виключно за індивідуальним замовленням.
- термоперенос. Друк на поло виконується за допомогою високих температур, завдяки чому забезпечується надзвичайно хороша стійкість, витривалість і довговічність виробу.

Кожен з методів нанесення забезпечує гарну якість і дозволяє створити одяг, що цілком відповідатиме вашим побажанням. Усі малюнки витримують багаторазові прання, не втрачають яскравості і чіткості при потраплянні сонячних променів та щоденному носінні.