Толстовки, реглани, фліси, худі з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Категорії
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 31 (всього 2 сторінок)

Різноманітність толстовок

Сувенірний одяг – це бездоганна можливість представити власний бренд, виділити його серед конкурентних організацій і збільшити рівень пізнаваності. Толстовки з логотипом – це один із найбільш популярних видів одягу, котрий підходить як чоловікам, так і жінкам.  Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує клієнтам велику кількість різноманітних недорогих худі з логотипом, котрі можуть відрізнятися за кольором, загальним стилем і додатковими компонентами:

- кишені;
- капюшон.

В нас представлені однотонні моделі, на обраному тоні виконується нанесення логотипу на толстовки. Великий спектр кольорів дозволяє обрати найбільш вдалий варіант, котрий зможе бездоганно поєднатися з обраним зображенням чи написом.

Способи друку на толстовках, худі

Сучасні технології розширили можливості нанесення логотипу на толстовки, тому інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує безліч варіантів унікалізації одягу. Найчастіше використовується шовкодрук і термоперенос, котрі дозволяють створити якісне і яскраве зображення в будь-якому кольорі. Шовкодрук полягає в використанні спеціальних шовкових ниток, а термоперенос забезпечує перенесення малюнку під дією високих температур.

Крім того, ви можете замовити друк на толстовках у Львові методом вишивки. Це надзвичайно стильний варіант створення малюнку, але він використовується лише за спеціальним замовленням клієнта. Вишивка буде виглядати дуже привабливо і гарантовано сподобається аудиторії різного типу. Ми гарантуємо, що кожен варіант створення малюнку матиме бездоганну якість і довгий час зберігатиме свій початковий зовнішній вигляд. Принт не стирається під час прання і носіння, всі контури залишаються чіткими.

Де використовуються фліси з логотипом?

Використання недорогих толстовок з логотипом надзвичайно різноманітне, адже це надзвичайно зручний та універсальний одяг. Найчастіше одяг подібного типу вирішують придбати для масштабних фестивалів та молодіжних зустрічей, але є й інші варіанти використання:

- ефективний компонент рекламної кампанії. Якщо купити худі з логотипом у Львові для створення реклами, то їх зможуть одягнути співробітники компанії, промоутери, тощо.
- роздача на зустрічах. Масові заходи – це найкраща можливість збільшити кількість своїх клієнтів. Ви можете роздати толстовки з принтом клієнтам і партнерам, щоб позитивно вплинути на рівень їх довіри.
- створення корпоративного стилю. Недорогі фліси з логотипом легко можуть стати елементом унікального стилю вашого бренду, достатньо просто роздати їх співробітникам для використання в якості форми.

Головною перевагою продукції являється її універсальність, яка дозволяє використовувати їх в найрізноманітніших бізнес-сферах: від закладів громадського харчування до офісів та масштабних підприємств. Друк на толстовках дозволяє створити будь-яку необхідну кількість одягу з унікальним принтом чи написом.

Переваги нанесення логотипу на худі та толстовках від «Віктан»

Інтернет-магазин друку «Віктан» надає змогу недорого купити толстовки з логотипом для будь-яких потреб. В нас ви зможете придбати продукцію з попередньо створеним зображенням чи мінімалістичним написом.

Якщо вам складно самостійно обрати дизайн флісів з принтом, то ви можете скористатися допомогою професійних дизайнерів. Спеціалісти здатні допомогти підібрати оптимальне поєднання кольорів, створити гармонійне і пропорційне комбінування всіх елементів. Привабливе оформлення – це одна з головних запорук успіху, а скориставшись нашими послугами ви гарантовано отримаєте стильні вироби. Наш інтернет-магазин друку «Віктан» ретельно стежить за якістю продукції, тому ми гарантуємо наступні її переваги:

- натуральний та гіпоалергенний склад тканини;
- великий вибір колірної палітри;
- гарна прошивка усіх частин одягу;
- відсутність будь-яких дефектів;
- використання якісної і надійної фурнітури;
- високоякісне нанесення логотипа на фліси з використанням спеціальних барвників.

Ми надаємо можливість покупки оптом та вроздріб, тому ви зможете придбати будь-яку потрібну кількість виробів за попереднім замовленням. Ми гарантуємо, що кожен продукт буде в точності відповідати вашим побажанням і не матиме відмінностей від решти виробів. У нас можна купити толстовки з логотипом у Львові або замовити швидку доставку зручним перевізником в Чернівці, Тернопіль, Вінницю, Київ та інші міста України.

З толстовками ще замовляють: термочашки, сумки для покупок