Жилети та промо-накидки

 • Ціна
  грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
 • Категорії
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Жилетки з логотипом як практичний модний аксесуар

Використання жилеток особливо актуальне в осінній та весняний період, адже такі товари гарно захищають від холоду і вітру. При цьому вони не викликають дискомфорту і підвищеної пітливості. Рішення купити жилети з логотипом може бути актуальним для представників різних бізнес-сфер – від закладів громадського харчування до серйозних корпорацій.
Друк на жилетах дозволяє створити цілком унікальний компонент стилю з фірмовим значком чи написом бренду. Велике різноманіття колірної палітри і фасонів дозволяє кожному обрати бажаний товар і створити оптимальне дизайнерське оформлення на поверхні. Нанесення логотипу на накидки надає можливість використовувати одяг для залучення нових клієнтів і створення оригінального корпоративного стилю (особливо актуально для ресторанів та магазинів).

Чому друк на промо-накидках вигідно замовити у Віктан?

Якщо ви не знаєте, де купити жилети з логотипом у Львові – рекомендуємо звернутися в інтернет-магазин друку «Віктан». Ми можемо гарантувати гарну якість усіх виробів і наявність наступних переваг:

- великий асортимент моделей з різним типом фурнітури і загальним оформленням;
- можливість нанесення логотипу на жилетки декількома методами;
- хороша якість продукції і довговічність усіх компонентів;
- можливість купити жилети з логотипом за бюджетною вартістю від виробника.

Наша продукція зберігає свій початковий вигляд навіть після багаторазового прання і щоденного носіння. В асортименті присутні жилетки з логотипом із натуральних матеріалів, що характеризуються гіпоалергенністю, надійністю і цілковитою безпечністю.