Папки офісні

 • Ціна
  грн
 • Формат
  0
 • Матеріал
  0
 • Бренд
  0
 • Колір
ЕКО-папка із блокнотом та ручкою

131.82 грн

Артикул:
Es-956417

Доступно:

604 шт.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Де купити папки з логотипом для офісних працівників?

Якісне офісне приладдя завжди має попит, адже воно значно полегшує деякі процеси роботи і навіть здатне допомогти в збільшенні популярності компанії. Якщо вам потрібно замовити папки з логотипом у Львові – звертайтеся в інтернет-магазин друку «Віктан». Ми пропонуємо кожному якісні товари за доступною вартістю, завдяки чому кожен зможе скористатися послугою друку на папках.

Представлена в нашому асортименті продукція має гарну якість, тому ви гарантовано отримаєте довговічний виріб. Завдяки використанню якісних барвників і професійних інструментів, а також чіткому слідуванню правилам нанесення логотипу на папки, можна гарантувати надійність виробу і чіткість зображення.

Методи, якими виконується друк на папках

Найпопулярнішим методом друку на папках являється тамподрук – це новітня технологія, котра дозволяє створювати якісні зображення. Можливе виконання малюнку в будь-якому кольорі, тому ви не будете обмежуватися в своїх побажаннях щодо дизайну.

Для виготовлення недорогих папок з логотипом ми використовуємо якісні барвники – це значно впливає на загальну якість канцелярії. Над створенням замовленого продукту завжди працюють справжні спеціалісти – саме цей фактор забезпечує:

- точність контурів;
- якісність нанесення. 

Важливою перевагою інтернет-магазину друку «Віктан» є індивідуальний підхід до кожного клієнта і можливість створення канцелярії за індивідуальним проектом.

Де використовуються папки в офісі?

На сьогодні папки з логотипом часто використовуються власниками бізнес-компаній. Такі вироби дозволяють не лише зручно зберігати важливу документацію, а й створити цілком унікальний корпоративний стиль. Вирішивши купити папки з логотипом у Львові, ви зможете роздати їх співробітникам або партнерам. Ми пропонуємо виготовлення виробів у будь-якій кількості, тому ви зможете замовити недорого папки з принтом для забезпечення всіх своїх цілей.

З папками ще замовляють: стікери, тримачі