Планінги

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
 • Колір блоку
  0
 • Бренд
  0
 • Формат
  0
 • Колір
Планінг Туксон Planning А5 (Ivory Line)

164.08 грн

Артикул:
01047

Доступно:

2 шт.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Чому варто замовити планінг з логотипом?

Використання канцелярії в офісах має широкий попит, адже такі вироби поліпшують якість роботи, надають змогу збільшити продуктивність, швидко фіксувати важливі записи, а також створювати власний корпоративний стиль. Пропозиція недорого замовити планінги з логотипом буде актуальною для наступних цілей:

- для створення індивідуального презентаційного стилю компанії;
- для вручення співробітникам в якості корпоративного подарунку;
- для надання партнерам, щоб заохотити їх до поліпшення відносин.

Планінги з логотипом – це надзвичайно корисна і красива канцелярія, яка неодмінно стане в нагоді кожному власнику бізнесу. Покупка таких виробів допоможе підвищити пізнаваність компанії і зробити її більш популярною.

Основні переваги друку на планінгах

Виконання друку на планінгах – це досить популярна послуга, котра дозволяє створити абсолютно унікальний виріб. Такі вироби мають зручну структуру сторінок, котра дозволяє оптимально структурувати інформацію для полегшення її пошуку. Планінги з логотипом мають велику кількість переваг, основними серед яких стали наступні:

- індивідуальність. Формування виробу за індивідуальним проектом дозволяє створити унікальний дизайн.
- корисність. Планінги з логотипом у Львові – це не лише красивий, а й корисний виріб, який можна використовувати для внесення важливих даних, подій, планів і т.д.
- естетичний зовнішній вигляд. При нанесенні логотипу на планінги враховується оптимальний розмір і розташування, тому виріб буде виглядати максимально гарно.

Ви можете замовити планінги з логотипом, котрі стануть втіленням ваших побажань і зможуть допомогти в досягненні важливих цілей.

Де замовити планінги з логотипом?

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує купити планінги з логотипом високої якості – можливе створення індивідуального малюнку. Друк  відбувається якісними барвниками, тому ми гарантуємо якість і чіткість зображення. Можливий друк на планінгах в будь-якому кольорі, а також створення абсолютно унікального дизайнерського рішення. Ми надаємо змогу замовити планінги з логотипом у Львові або скористатися доставкою в найбільші міста України: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці.