Щоденники з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Тип щоденника
  0
  0
  0
 • Бренд
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
 • Колір блоку
  0
  0
 • Формат
  0
  0
  0
 • Колір
Щоденник Caribe, недатований

105.91 грн

Артикул:
Es-826893

Доступно:

2 шт.

Щоденник Прінт (Mem'O!), недатований, білий блок

147.26 грн

Артикул:
Es-82259

Доступно:

1 шт.

Щоденник Прінт Eney, недатований

152.96 грн

Артикул:
En-DA3030R

Доступно:

5 шт.

Щоденник Небраска, недатований, кремовий блок

155.89 грн

Артикул:
Es-82068

Доступно:

1 шт.

Щоденник Прінт, недатований, білий блок

155.89 грн

Артикул:
Es-822594

Доступно:

4 шт.

Щоденник Прінт Eney А5 mini. недатований

163.35 грн

Артикул:
En-DA60S0

Доступно:

3 шт.

Щоденник Oxido, недатований

164.82 грн

Артикул:
Es-829985

Доступно:

78 шт.

Щоденник Прінт Флекс (Mem'O!), недатований, білий блок

174.04 грн

Артикул:
Es-82619

Доступно:

266 шт.

Щоденник Сантьяго New (Mem'O!), недатований

179.69 грн

Артикул:
Es-82139

Доступно:

20 шт.

Щоденник Денім, недатований, з кишенею

181.16 грн

Артикул:
En-DA4030

Доступно:

32 шт.

Щоденник Небраска Eney, недатований

181.16 грн

Артикул:
En-DA4030N

Доступно:

121 шт.

Щоденник Дакар Преміум Еластик, напівдатований

218.37 грн

Артикул:
Es-85058

Доступно:

58 шт.

Показано з 1 по 16 із 39 (всього 3 сторінок)

Ділові щоденники з логотипом для компаній

В зв’язку з сучасним стрімким збільшенням кількості бізнес-компаній зростає конкуренція, адже кожна організація бажає бути унікальною і мати відмінності від конкурентів. Рішення замовити щоденники з логотипом може допомогти у створенні індивідуального стилювиріб матиме ефектний вигляд і дозволить виділити компанію серед конкурентних організацій. Щоденники з логотипом мають наступні переваги:

- універсальність. Щоденники з принтом не лише мають гарний вигляд, а ще й досить часто використовуються для створення записів. Ділові щоденники відмінно відходять для нотування важливих даних, контактів, тощо.
- індивідуальність. Кожен виріб створюється за унікальним проектом, тому він цілком відповідає побажанням замовника і втілює головні потреби.
- стильність. Недорогі щоденники з логотипом являються втіленням стилю – вони мають естетичний зовнішній вигляд і приваблюють оточуючих.

Ви можете придбати канцелярію для втілення власних цілей, адже це досить стильний і важливий компонент офісного стилю.

Де використовуються щоденники круглорічно?

Попит друку на щоденниках досить великий, адже це зручний і ефектний компонент офісного стилю. Такі вироби можна використовувати в якості компоненту офісного стилю – розташуйте щоденники з логотипом на столі кожного співробітника, щоб підвищити одноманітність стилю.

Крім того, недорогі щоденники з логотипом на 2022 рік можуть стати гарним елементом промо-кампанії, адже вони можуть підвищити пізнаваність бренду.  Подібний подарунок неодмінно порадує менеджерів, секретарів та інших співробітників організації. Досить часто щоденники з логотипом використовуються в побуті, тому ви можете скористатися можливістю придбати їх для подарунку близьким людям.

Щоденники з логотипом клієнта мають гарний вигляд, адже зображення наноситься спеціальними професійними інструментами. Не менш важливо і те, що проект створюється індивідуально – це дозволяє розмістити на поверхні виробу малюнок, який відповідає вашим цілям.

Друк на щоденниках і методи виконання

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує друк на щоденниках з використанням новітніх технологій, якісних барвників і професійних інструментів. Завдяки професійному підходу до виготовлення ми можемо гарантувати довговічність нанесеного малюнку і його гарний зовнішній вигляд. Ви можете замовити щоденники з тисненням у Львові, зображення на яких створене за допомогою тамподруку. Такий тип оформлення має декілька головних переваг:

- тиснення на щоденнику фольгою (золота, срібна)
- тиснення "сліпе"
- можливий шовкодрук на щоденнику (все залежить від матеріалу)

Ми гарантуємо, що наша продукція зможе прослужити вам досить довго, адже під час нанесення логотипу на щоденники застосовуються професійні знання і технології.

Де замовити щоденники з тисненням логотипу на 2022 рік?

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує високоякісні ділові щоденники, котрі можуть стати невід’ємним компонентом корпоративного стилю. Наша компанія – це гарант бездоганної чіткості малюнку, гарної яскравості і стійкості до різних видів подразників. Продукція інтернет-магазину друку «Віктан» часто використовується в офісах і навіть в побуті. Ви можете замовити щоденники з логотипом у Львові за доступною ціною – ми не завищуємо ціни, пропонуємо оптовий і роздрібний варіант покупки.

На сьогоднішній день асортимент нашого магазину досить великий – ми пропонуємо недорогі щоденники з логотипом, виконані в різному дизайні і колірному оформленні. Ми потребі, можлива допомога у виборі оптимального розташування і розміру логотипу – це допомогає нам створювати продукцію, котра втілює всі ваші побажання.

З щоденниками ще замовляють: ручки з логотипом