Щоденники з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Тип щоденника
  0
  0
  0
 • Бренд
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
 • Колір блоку
  0
  0
 • Формат
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 40 (всього 3 сторінок)

Виконані роботи по друку на щоденниках

Loading...
Щоденник Небраска, датований на 2022 р білий блокПерейти в карточку цього товару
Щоденник Прінт, недатованийПерейти в карточку цього товару
Щоденник Прінт Флекс, напівдатованийПерейти в карточку цього товару

Ділові щоденники з логотипом для компаній

В зв’язку з сучасним стрімким збільшенням кількості бізнес-компаній зростає конкуренція, адже кожна організація бажає бути унікальною і мати відмінності від конкурентів. Рішення замовити щоденники з логотипом може допомогти у створенні індивідуального стилювиріб матиме ефектний вигляд і дозволить виділити компанію серед конкурентних організацій. Щоденники з логотипом мають наступні переваги:

- універсальність. Щоденники з принтом не лише мають гарний вигляд, а ще й досить часто використовуються для створення записів. Ділові щоденники відмінно відходять для нотування важливих даних, контактів, тощо.
- індивідуальність. Кожен виріб створюється за унікальним проектом, тому він цілком відповідає побажанням замовника і втілює головні потреби.
- стильність. Недорогі щоденники з логотипом являються втіленням стилю – вони мають естетичний зовнішній вигляд і приваблюють оточуючих.

Ви можете придбати канцелярію для втілення власних цілей, адже це досить стильний і важливий компонент офісного стилю.

Де використовуються щоденники круглорічно?

Попит друку на щоденниках досить великий, адже це зручний і ефектний компонент офісного стилю. Такі вироби можна використовувати в якості компоненту офісного стилю – розташуйте щоденники з логотипом на столі кожного співробітника, щоб підвищити одноманітність стилю.

Крім того, недорогі щоденники з логотипом на 2022 рік можуть стати гарним елементом промо-кампанії, адже вони можуть підвищити пізнаваність бренду.  Подібний подарунок неодмінно порадує менеджерів, секретарів та інших співробітників організації. Досить часто щоденники з логотипом використовуються в побуті, тому ви можете скористатися можливістю придбати їх для подарунка близьким людям.

Щоденники з логотипом клієнта мають гарний вигляд, адже зображення наноситься спеціальними професійними інструментами. Не менш важливо і те, що проект створюється індивідуально – це дозволяє розмістити на поверхні виробу малюнок, якнайкраще відповідний вашим цілям.

Друк на щоденниках і методи виконання

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує друк на щоденниках з використанням новітніх технологій, якісних барвників і професійних інструментів. Завдяки професійному підходу до виготовлення ми можемо гарантувати довговічність нанесеного малюнку і його гарний зовнішній вигляд. Ви можете замовити щоденники з тисненням у Львові, зображення на яких створене за допомогою тамподруку. Такий тип оформлення має декілька головних переваг:

- тиснення на щоденнику фольгою (золота, срібна)
- тиснення "сліпе"
- можливий шовкодрук на щоденнику (все залежить від матеріалу)

Ми гарантуємо, що наша продукція зможе прослужити вам досить довго, адже під час нанесення логотипу на щоденники застосовуються професійні знання і технології.

Де замовити щоденники з тисненням логотипу на 2022 рік?

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує високоякісні ділові щоденники, котрі можуть стати невід’ємним компонентом корпоративного стилю. Наша компанія – це гарант бездоганної чіткості малюнку, гарної яскравості і стійкості до різних видів подразників. Продукція інтернет-магазину друку «Віктан» часто використовується в офісах і навіть в побуті. Ви можете замовити щоденники з логотипом у Львові за доступною ціною – ми не завищуємо ціни, пропонуємо оптовий і роздрібний варіант покупки.

На сьогоднішній день асортимент нашого магазину досить великий – ми пропонуємо недорогі щоденники з логотипом, виконані в різному дизайні і колірному оформленні. Ми потребі, можлива допомога у виборі оптимального розташування і розміру логотипу – це допомогає нам створювати продукцію, котра втілює всі ваші побажання.

З щоденниками ще замовляють: ручки з логотипом