Стікери, тримачі

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
 • Бренд
  0
 • Колір
Пластиковий тримач для бейджа

18.33 грн

Артикул:
Es-957908

Доступно:

382 шт.

Тримач пластиковий для бейджа

17.16 грн

Артикул:
Es-953182

Доступно:

16 шт.

Стікери в наборі

8.58 грн

Артикул:
Es-959104

Доступно:

801 шт.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Офісні аксесуари з логотипом

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує недорого замовити друк на стікерах – ми гарантуємо гарну якість виробу. В нашому асортименті представлена велика різноманітність стікерів, тому ви зможете обрати варіант, котрий найкраще відповідає вашим цілям і побажанням. Рішення купити стікери з логотипом у Львові матиме наступні переваги:

- гарантуємо бездоганну якість;
- відповідаємо за використання хороших барвників і професійних інструментів;
- індивідуально працюємо над кожним замовленням;
- пропонуємо бюджетні ціни на тримачі з логотипом.

Ми надаємо змогу кожному придбати якісну канцелярію, котра не лише має гарний вигляд, а й може стати корисною в багатьох випадках.

Головні переваги стікерів з логотипом

Стікери з логотипом – це важливий компонент офісної буденності, котрий дозволяє в будь-який момент створити відмітку і позначити потрібну інформацію. Наша продукція має безліч переваг, але головною є гарна стійкість малюнку і його висока якість. Ми гарантуємо, що зображення на стікерах з логотипом довгий час зберігатиме початковий вигляд, не буде втрачати своєї яскравості.

Замовлення стікерів, тримачів з логотипом дозволяє отримати корисний продукт і компонент офісного стилю. Бюджетна вартість цих виробів дозволяє замовити будь-яку кількість товарів – ми пропонуємо оптовий і роздрібний варіант покупки.

Кому і для чого потрібні стікери з логотипом?

Рішення купити стікери з логотипом – це чудова можливість урізноманітнити офісний стиль і наповнити його якісним канцелярським приладдям з унікальним оформленням. Такі вироби підходять для роздачі партнерам, адже вони будуть корисними в кожному офісі. Серед основних завдань недорогих стікерів з логотипом присутні наступні:

- використання за призначенням в офісі;
- створення важливих відміток;
- роздача партнерам або клієнтам для популяризації бренду;
- створення корпоративного стилю для підвищення унікальності.

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує замовити стікери з логотипом у Львові за доступною ціною. Ми гарантуємо, що продукція буде відповідати вашим побажанням і матиме бездоганну якість.