Записники

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір блоку
  0
  0
  0
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Формат
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 60 (всього 4 сторінок)

Методи нанесення логотипу на записники

Записні книги – це важливий вид канцелярії в житті більшості ділових людей, адже вони дозволяють в будь-який момент зробити важливий запис і отримати потрібну інформацію без цифрових носіїв. Послуга створення записника з логотипом – це чудова можливість отримати не лише корисну, а й стильну і унікальну річ.

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує клієнтам найрізноманітніші варіанти друку на записниках, завдяки чому можливе створення абсолютно унікального товару, цілком відповідного всім побажанням замовника. Ви можете купити записні книги з логотипом, котрий буде нанесений одним із наступних способів:

- тамподрук;
- тиснення;
- шовкодрук;
- УФ-друк.

В асортименті присутні різноманітні види записників з логотипом – вони можуть бути виготовлені з деніму, поліуретану або шкірозамінника, а також мати будь-який колір із доступних у палітрі. Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує замовити записники з логотипом у Львові, котрі підходять під ваші побажання або вдало комбінуватимуться зі стилем вашої компанії.

Переваги, які мають записні книги з логотипом

На сьогоднішній день записник з логотипом – це повноцінний  компонент корпоративного стилю і спосіб збільшення популярності власного бренду. Основною перевагою таких виробів являється їх універсальність – вони корисні для працівників різних сфер, можуть бути використані для вручення на промо-заходах. Крім того, купити недорого записник з логотипом можна для використання в якості подарунку колегам чи близьким.

Записні книги з логотипом найчастіше стають в нагоді офісним працівникам, але можуть використовуватися і в звичайному побуті. Вони мають стильний і оригінальний зовнішній вигляд, котрий неодмінно запам’ятається і сподобається кожному.

Де краще замовити друк на записниках?

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує недорого замовити друк на записних книгах – можливе виконання в будь-якому стилі та кольорі. В асортименті присутня велика кількість різноманітних виробів високої якості. Записники з логотипом створюються справжніми професіоналами, тому «Віктан» гарантує гарну стійкість нанесеного малюнку, його чіткість і яскравість.

Ми пропонуємо лише якісні записники з логотипом у Львові, котрі мають довгий термін служби і гарну якість. Наш інтернет-магазин виконує доставку, тому ви можете замовити товар в будь-яке місто України. Ми пропонуємо бюджетні ціни записних книжок з принтом, можлива оптова або роздрібна покупка – такий підхід значно розширить ваші можливості.

З записниками ще замовляють: олівці з логотипом, сумки для покупок