Парасолі з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
 • Механізм відкривання
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 27 (всього 2 сторінок)

Різноманітність парасоль з логотипом

Популярність парасоль досить велика, адже вони допомагають вберегтися від дощу і активно використовуються людьми різних груп. Рішення замовити парасолю з логотипом допоможе вам виділитися, адже це цілком унікальний виріб, створений за вашими побажаннями. Асортимент цих аксесуарів надзвичайно великий – вони створені з різних матеріалів, а також відрізняються за способом свого функціонування.

Основна відмінність між моделями недорогих парасоль з логотипом полягає у методі функціонування – кожен виріб відкривається по-різному. Ви зможете обрати один з наступних варіантів:

- автоматичний;
- напівавтоматичний;
- ручний.

Найкращим і найзручнішим стане рішення купити паролю автоматичного типу, адже така модель дозволяє розкласти сувенір натисненням однієї кнопки. Крім того, ви маєте можливість обрати найоптимальніший варіант матеріалу – це може бути поліестер, нейлон, тощо. Варто відзначити, що всі парасолі з логотипом у Львові мають гарну якість – незалежно від обраного матеріалу, виріб не пропускатиме вологу і зможе слугувати вам протягом тривалого часу.

Чому варто купити парасолі з логотипом?

Не кожен розуміє, що парасоля з логотипом – це не лише стильний сувенір і надійний захист від дощу, а ще й відмінний подарунок для близької людини, гарний варіант створення брендових сувенірів. Продукція такого типу може бути застосована для виконання наступних цілей:

- інформування про бренд. Нанесення логотипу на парасолі – це можливість поширити інформацію про власну компанію, зробити її більш пізнаваною і популярною.
- подарунок. Недорогі парасолі з логотипом слугують відмінним подарунком для знайомих і рідних. Крім того, вони можуть бути використані в якості корпоративного подарунка.
- збільшення унікальності. В більшості випадків, саме сувеніри з унікальним дизайном і певними компонентами мають збільшену популярність.

Ви можете обрати стильні та оригінальні парасолі з логотипом у Львові, надавши перевагу оптимальному кольору виробу і загальному дизайні. Не менш важливо правильно розташувати малюнок, адже це допоможе у створенні гармонійного дизайнерського оформлення.

Особливості нанесення логотипу на парасолі

Слід розуміти, що друк на парасолях – це складний і довготривалий процес, що потребує застосування багаточисельних інструментів і технік. Нанесення зображення на парасолю виконується спеціальними стійкими барвниками, здатними гарантувати довготривале збереження початкового вигляду і стійкість до потрапляння води (що особливо важливо для такого виробу). Для нанесення логотипу на парасолі найчастіше використовуються наступні техніки:

- шовкодрук. Такий варіант пропонує найбільш багату палітру кольорів, тому ви зможете не відмовляти собі  у найоригінальніших бажаннях.
- термо-перенос. Виконується під дією високих температур, може гарантувати максимальну зносостійкість і довговічність.

Ви можете замовити друк на парасолях будь-якого типу, адже головне завдання інтернет-магазину друку «Віктан» полягає в продажі індивідуальних виробів.

Де замовити друк на парасолях?

Наш інтернет-магазин друку «Віктан» надає можливість кожному купити недорого парасолю з логотипом, котра матиме стильний вигляд і допоможе вам у створенні унікальних сувенірів. Ми пропонуємо оптовий і роздрібний продаж – ви можете скористатися будь-якою пропозицією, для цілковитої відповідності потребам.

Наша компанія ретельно стежить за якістю товарів, тому ви можете бути впевненими, що наші парасолі з логотипом прослугують вам надзвичайно довго. Ми проводимо контроль виробу в цілому і зокрема нанесеного зображення, щоб бути впевненими в бездоганній якості. Ви можете замовити парасолі з логотипом у Львові або скористатися швидкою доставкою в Ужгород, Київ, Чернівці, тощо.

З парасолями ще замовляють: термоси з логотипом, рюказаки