Дощовики

  • Ціна
    грн
  • Матеріал
    0
  • Колір
Дощовик в футлярі

42.51 грн

Артикул:
Es-959137

Доступно:

16 шт.

Дощовик пончо

81.51 грн

Артикул:
Es-959507

Доступно:

30 шт.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Методи друку на дощовиках

Надійний і водночас стильний захист від поганих погодних умов – це надзвичайно актуальний запит багатьох користувачів у різні сезони. Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує купити дощовики з логотипом у Львові, котрі забезпечують цілковиту вологостійкість і мають тривалий період служби. Для нанесення логотипу на дощовики використовуються якісні барвники і застосовуються професійні техніки, серед яких присутні:

- УФ-друк;
- тамподрук.

В складеному вигляді недорогі дощовики з логотипом мають невеликий вигляд, а під час експлуатації захищають все тіло і не дозволяють краплям дощу потрапляти на одяг і тіло. Для максимальної зручності зберігання ми пропонуємо невеликі футляри, котрі стануть цікавим доповненням комплектації і дозволять завжди мати під рукою дощовики з логотипом при мінімальній кількості зайнятого простору.

Кому варто замовити дощовик з логотипом?

Рішення замовити друк на дощовиках може бути актуальним для різних груп населення – від представників бізнес-сфери до домогосподарок. Такі товари можуть стати чудовим втіленням логотипу вашої компанії для збільшення популярності та пізнаваності. Ви можете купити дощовики з логотипом у Львові для подарунку колегам чи знайомим – такий унікалізований сюрприз гарантовано сподобається кожному завдяки своїй корисності.

Переваги дощовиків з логотипом від «Віктан»

Наш інтернет-магазин став втіленням гарної якості, довговічності і надійності недорогих дощовиків з логотипом. Представлена продукція надзвичайно зручна, вона чудово підходить для чоловіків та жінок. Ви маєте змогу скористатися послугами дизайнера, котрий підкаже найкращі варіанти комбінування кольорів і надасть поради для формування оптимального дизайну.

Також ви маєте змогу нанести на поверхню виробів будь-який малюнок чи напис – це може бути ім’я, логотип, картинка. Таке оформлення дощовиків з логотипом стане відмінним варіантом створення оригінального та індивідуального сувеніру.