Посуд з логотипом для барів, ресторанів та офісів

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об'єм
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 241 (всього 16 сторінок)

Де купити посуд з логотипом?

Для багатьох людей вибір подарку близьким – доволі складний процес, адже хочеться обрати потрібний товар, який не буде пилитися на полицях. Найбільш оригінальним подарунком, підходящим для кожного, може стати якісний посуд з логотипом. Такі вироби не лише мають цікавий зовнішній вигляд, а ще й будуть часто використовуватися в побуті. Ви можете замовити друк на посуді в інтернет-магазині друку «Віктан» з гарантією якості та довговічності.

Як виконується друк на посуді?

Нанесення логотипу на посуд потребує уважності, адже один необережний рух може повністю зіпсувати товар. Для створення оригінальних малюнків  на продукції інтернет-магазин друку «Віктан» використовуються сучасні технології та професійні знання. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, у нас можна замовити посуд з логотипом, який повністю відповідатиме вашим побажанням.

У нас можна купити посуд з логотипом, зображення на якому не піддається стиранню і протягом довгого часу зберігає початковий вигляд. Ми використовуємо виключно якісні барвники, які не вигорають на сонці, не змиваються водою і не втрачають своєї яскравості під впливом високих температур. Вирішивши замовити друк на посуді, звертайтеся у «Віктан» - саме тут представлена продукція високої якості.

Різновиди продукції

Друк на посуді виконується в різному кольорі і типі, багатий асортимент дозволить кожному обрати оптимальний варіант. У нас представлені наступні варіанти посуду під нанесення логотипу:

- класичні чашки і вироби з термо-ефектом;
- пляшки та фляги;
- горнята і стакани.

У нас можна замовити посуд з логотипом, виготовлений із різних матеріалів – це може бути кераміка, метал, пластик, порцеляна, скло або фарфор. В асортименті присутні різноманітні моделі – оберіть варіант, який сподобався найбільше, і ми надмішлемо вам виріб з нанесенням логотипу на посуд.

Де використовується посуд з логотипом?

Замовити друк на посуді варто не лише тим, хто бажає використовувати цю продукцію в якості подарунку для близьких. Ви можете роздати продукцію клієнтам при проведенні промо-акцій, презентацій або виставок – це значно покращить пізнаваність бренду. Посуд з логотипом відміно підходить для бізнес-цілей, адже він часто користується високим попитом.

Купити посуд з логотипом можна і для підвищення унікальності власного бізнесу: його можна використовувати в якості корпоративних подарунків або для забезпечення працівників компанії робочими чашками. Продукція інтернет-магазину друку «Віктан» стане в нагоді власникам закладів громадського харчування – відвідувачі неодмінно запам’ятають ресторан, який вирізняється на тлі конкурентів унікальним посудом з логотипом.

Чому варто замовити друк на посуді від «Віктан»?

Наш магазин пропонує клієнтам купити посуд з логотипом, нанесеним згідно з усіма правилами. При створенні посуду використовуються якісні барвники та новітні техніки нанесення. Ви маєте можливість замовити друк на посуді з будь-якого міста України, адже ми пропонуємо швидку доставку зручним для вас перевізником.

Ціна продукції інтернет-магазину друку «Віктан» залежить від особливостей обраного товару – в асортименті присутні моделі для різного бюджету. У нас можна недорого купити посуд з логотипом, дизайн якого створюється індивідуально для кожного замовлення. Ми гарантуємо, що ви будете задоволені покупкою!

З посудом найчастіше замовляють: сумки з логотипом