Фляги металеві, алюмінієві під гравіювання

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
 • Об'єм
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Як обрати фляги з гравіюванням?

Стильні фляги з логотипом здатні стати прекрасним подарунком для друга, колеги, знайомого або близької людини. Вирішивши замовити друк на флягах, ви отримаєте бюджетний та оригінальний виріб, який неодмінно сподобається кожному. Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує обрати флягу для нанесення логотипу із моделей, представлених в асортименті.

Різноманітність асортименту

При виборі товару обов’язково враховуйте дизайнерське оформлення, а також об’єм металевої фляги. У нас присутні варіанти з номіналом:

- 220 мл;
- 240 мл;
- 500 мл;
- 750 мл.

Всі фляги з гравіюванням мають цікавий дизайн – вони виконані в стриманому та елегантному стилі, завдяки чому підійдуть і жінкам, і чоловікам. Інтернет-магазин друку «Віктан» виконує недорогий друк на флягах із захисним термо-ефектом, а також на міні-наборах, в комплектацію яких входять невеликі чарки.

Особливості друку на флягах

Нанесення логотипу на фляги дозволяє створити абсолютно унікальний товар, котрий можна використовувати для привертання уваги клієнтів до бренду. В інтернет-магазині друку «Віктан» можна замовити друк на флягах з використанням будь-яких барвників і різноманітних стилів. На поверхню виробу може бути нанесений будь-який напис, орнамент, малюнок – обирайте фляги з логотипом, а ми втілимо в реальність всі ваші побажання.

Рішення купити фляги з логотипом може бути актуальним для приватних та комерційних замовників, адже такі вироби відмінно підходять для подарунку та втілення рекламних намірів. Фляги з гравіюванням матимуть стильний вигляд, адже при виготовлені використовуються якісні барвники та сучасні технології нанесення зображення.

Чому варто замовити фляги з логотипом від «Віктан»?

Нанесення логотипу на фляги з металу потребує обізнаності в даній сфері – в інтернет-магазині друку «Віктан» представлені вироби від спеціалістів, здатних гарантувати точність та високу якість виконання. У нас можна недорого купити фляги з логотипом, а також замовити доставку товару в будь-яке місто України – Черкаси, Херсон, Київ, Тернопіль та інші.

Інтернет-магазин «Віктан» пропонує друк на флягах, виготовлених із міцного металу високої якості. Фляги з логотипом відмінно підходять для зберігання рідин, адже вони не окислюються. Нанесений малюнок не втрачає свій зовнішній вигляд із часом, зберігає яскравість та чіткість. Фляги з гравіюванням довгий час будуть служити власнику та радувати його бездоганною якістю.

З флягами найчастіше замовляють: горнятка, рюкзаки