Друк на горнятках, чашках

 • Ціна
  грн
 • Об'єм
  0
  0
  0
 • Вид нанесення
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Горнятко скляне Venera 250 мл

32.89 грн

Артикул:
En-52C005

Доступно:

541 шт.

Горнятко керамічне Marta 320 мл

33.33 грн

Артикул:
En-51K004

Доступно:

15 шт.

Горнятко-антистрес Relax 340 мл

34.68 грн

Артикул:
En-51K001

Доступно:

1223 шт.

Горнятко керамічне Miata 288 мл

36.35 грн

Артикул:
En-51K035

Доступно:

9 шт.

Горнятко керамічне FootClub 400 мл

41.43 грн

Артикул:
En-51K036

Доступно:

191 шт.

Горнятко Astoriamug 300 мл зі змішаного волокна

44.65 грн

Артикул:
En-MO9426

Доступно:

1 шт.

Горнятко матове керамічне 330 мл

48.66 грн

Артикул:
Vp-12435

Доступно:

101 шт.

Горнятко скляне Circeya Frozen 350 мл

54.10 грн

Артикул:
En-52F002

Доступно:

4 шт.

Горнятко керамічне Fiona 340 мл

63.01 грн

Артикул:
En-51K006

Доступно:

965 шт.

Еко-горнятко з ложкою Dual Fibre 300 мл

63.56 грн

Артикул:
En-MO9832

Доступно:

104 шт.

Горнятко керамічне Боксер 300 мл

63.96 грн

Артикул:
Es-883010

Доступно:

5139 шт.

Горнятко скляне 325 мл прозоре

63.96 грн

Артикул:
Es-883002

Доступно:

1969 шт.

Горнятко пластикове 340 мл

65.39 грн

Артикул:
Us-FCP001

Доступно:

501 шт.

Горнятко керамічне Agama 350 мл

66.49 грн

Артикул:
En-51K020

Доступно:

8 шт.

Горнятко керамічне Regina 340 мл

66.53 грн

Артикул:
En-51K005

Доступно:

2 шт.

Горнятко сублімаційне Spectra 340 мл

67.04 грн

Артикул:
En-51K001S

Доступно:

43985 шт.

Показано з 1 по 16 із 66 (всього 5 сторінок)

Друк на горнятках з доставкою по м Львів, Україні

Якісні горнятка з логотипом на сьогодні користуються великим попитом, адже це найбільш зручний і часто використовуваний у побуті посуд. Друк на горнятах потребує спеціальних знань та умов для виготовлення – все це гарантує інтернет-магазину друку «Віктан» в м Львів. Ми пропонуємо високу якість малюнку, максимальну точність і відповідність вимогам замовника.

У нас можна недорого замовити горнята з логотипом, при цьому вся продукція матиме бездоганну якість і довговічність. Інтернет-магазин друку «Віктан» позиціонує себе, як компанія з продажу оригінальних і стильних сувенірних виробів. У нас також можна купити горнята та кружки з, замовивши унікальний стиль, тип нанесення і загальний дизайн виробу.

Друк на горнятках виконується із використанням новітньої технології нанесення – деколь. Завдяки деяким особливостям техніки вдається створити чітке і яскраве зображення, яке доволі довго зберігає початковий зовнішній вигляд. Нанесення логотипу на горнята виконується одним із описаних нижче варіантів:

- гаряча деколь. В даному випадку всі компоненти фарби випалюються, що забезпечує кращу стійкість нанесеного зображення. Такий тип друку на горнятах доволі довготривалий – спочатку картинка наноситься на спеціальні трафарети, потім проходить декілька видів обробки, після чого переноситься на посуд методом тиснення. Устаткування дозволяє наносити зображення будь-якої складності та розмірів.
- холодна деколь. Перші етапи цього методу створення недорогих горнят з принтом ідентичні із гарячою технікою. Але перенесення зображення на посуд відбувається за допомогою спеціальних фарб із низькими температурами.

Різноманітність горнят для брендування. Сублімаційні чашки з Фото

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує великий вибір горнят, замовити які можна з будь-якої точки України. В асортименті присутні моделі виготовлені з найрізноманітніших матеріалів: кераміка, фарфор, порцеляна, пластик і скло. Всі товари виконані в різних стилях, можуть відрізнятися місткістю і кольором.

Ви можете замовити друк на горнятах, використавши будь-які ескізи та колірні композиції. Велика різноманітність і багатий вибір дозволить кожному обрати найкращий варіант, а також створити абсолютно унікальний дизайн нанесений по індивідуальному макету. Шукаючи де недорого купити горнята у Львові, неодмінно зверніться у «Віктан» - саме тут ви знайдете високоякісні та різноманітні вироби.

На сьогодні чашки з фотографією користуються попитом, адже вони можуть стати  оригінальним подарунком, який часто використовується. Друк на кружках з сублімаційним покриттям дозволяє створити абсолютно унікальний виріб, призначений для певної людини або компанії. Чашки з фото виглядають надзвичайно ефектно, вони відмінно підходять для подарунку на день народження, річницю весілля, день Святого Валентина та інші свята.

В інтернет-магазині друку «Віктан» можна недорого замовити кружку з Вашою фотографією. В асортименті представлені сублімаційні горнята, на які ми наносимо зображення за допомогою сублімаційного друку. Технологія сублімаційного друку для нанесення принта на чашки засновується на декількох особливостях:

- використання спеціальних професійних барвників;
- створення високих температур для перетворення твердих фарб у газоподібний стан;
- проникнення барвників у газоподібному стані в структуру кружки з фотодруком.

Перед нанесенням фотографії на сублімаційні чашки обов’язково проводиться попередня обробка поверхні спеціальними речовинами. Завдяки покриттю принт на чашці має високу зносостійкість і яскравість, він довгий час зберігає початковий зовнішній вигляд. Використання унікальної техніки сублімаційного нанесення дозволяє створити чашки з фото чи написами будь-якої складності: від звичайного імені до повноцінних фотографій. Горнята, представлені в асортименті компанії «Віктан», мають високу якість і здатні протягом довгого часу зберігати свій красивий зовнішній вигляд.

Яскраві чашки підходять для приватного використання, але крім того вони можуть стати оригінальним компонентом рекламної кампанії. У нас можна купити чашку та нанести на поверхню наприклад, логотип – такий виріб стане бездоганним елементом офісного стилю. Ви можете роздати вироби співробітникам або потенційним клієнтам, щоб підвищити пізнаваність бренду.

Чому варто замовити друк на чашках від "Віктан"?

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує якісні та неповторні чашки з логотипом у м. Львів, які зможуть прослужити власникам декілька років. Важливими перевагами нашої компанії є:

- гарантія професіоналізму при нанесенні логотипу на горнята;
- можливість застосування декількох технік;
- розробка індивідуального оформлення для кожного замовника.

Не знаєте, де краще купити чашки у Львові? Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує продаж та брендування кружок за доступною ціною.

З горнятками ще замовляють: сумки для покупок, ручки пластикові з логотипом