Горнятка з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об'єм
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 71 (всього 5 сторінок)

Де замовити друк на горнятках у Львові?

Якісні горнятка з логотипом на сьогодні користуються великим попитом, адже це найбільш зручний і часто використовуваний у побуті посуд. Друк на горнятах потребує спеціальних знань та умов для виготовлення – все це гарантує інтернет-магазину друку «Віктан». Ми пропонуємо високу якість малюнку, максимальну точність і відповідність вимогам замовника.

У нас можна недорого замовити горнята з логотипом, при цьому вся продукція матиме бездоганну якість і довговічність. Інтернет-магазин друку «Віктан» позиціонує себе, як компанія з продажу оригінальних і стильних сувенірних виробів. У нас також можна купити горнята та кружки з логотипом, замовивши унікальний стиль, тип нанесення і загальний дизайн виробу.

Техніки друку на горнятах

Друк на горнятках виконується із використанням новітньої технології нанесення – деколь. Завдяки деяким особливостям техніки вдається створити чітке і яскраве зображення, яке доволі довго зберігає початковий зовнішній вигляд. Нанесення логотипу на горнята виконується одним із описаних нижче варіантів:

- гаряча. В даному випадку всі компоненти фарби випалюються, що забезпечує кращу стійкість нанесеного зображення. Такий тип друку на горнятах доволі довготривалий – спочатку картинка наноситься на спеціальні трафарети, потім проходить декілька видів обробки, після чого переноситься на посуд методом тиснення. Техніка дозволяє наносити зображення будь-якої складності та розмірів.
- холодна. Перші етапи цього методу створення недорогих горнят з логотипом ідентичні із гарячою технікою. Але перенесення зображення на горнята відбувається за допомогою спеціальних фарб із низькими температурами. Вирішивши купити кружки з логотипом, нанесеним таким методом, пам’ятайте, що його вартість нижча, але    й стійкість зображення не настільки міцна.

Малюнок на горнятах із логотипом деколь не тьмяніє із часом, не вигорає на сонці, не піддається впливу температур та підвищеної волості. Висока стійкість покриття гарантує ефектний вигляд картинки навіть через декілька років.

Різноманітність горнят та кружок під нанесення

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує великий вибір горнят, замовити які можна з будь-якої точки України. В асортименті присутні моделі виготовлені з найрізноманітніших матеріалів: кераміка, фарфор, порцеляна, пластик і скло. Всі товари виконані в різних стилях, можуть відрізнятися місткістю і кольором.

Ви можете замовити друк на горнятах, використавши будь-які ескізи та колірні композиції. Велика різноманітність і багатий вибір дозволить кожному обрати найкращий варіант, а також створити абсолютно унікальний дизайн нанесений по індивідуальному макету. Шукаючи де недорого купити горнята з логотипом у Львові, неодмінно зверніться у «Віктан» - саме тут ви знайдете високоякісні та різноманітні вироби, створені з любов’ю.

Перевага брендованих горнят

Горнята з логотипом – це завжди потрібний і оригінальний виріб, адже він щоденно використовується в побуті. Представлені вироби виготовлені з якісних матеріалів, завдяки чому вони надовго зберігають свій зовнішній вигляд. Серед основних переваг горнят з логотипом присутні наступні:

- популярність і актуальність використання в побуті;
- висока якість матеріалу;
- гарна стійкість до механічних впливів різного типу;
- довговічність нанесеного логотипу;
- довге збереження яскравості та чіткості.

В інтернет-магазині друку «Віктан» можна недорого купити горнята з логотипом, які будуть радувати отримувача і щоденно нагадувати про те, хто зробив такий цікавий подарунок.

Чому варто замовити друк на горнятах від "Віктан"?

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує якісні та неповторні горнята з логотипом у м Львів, які зможуть прослужити власникам декілька років. Важливою перевагою нашого магазину являється:

- гарантія професіоналізму при нанесенні логотипу на горнята;
- можливість застосування декількох технік;
- розробка індивідуального оформлення для кожного замовника.

В нашому магазині представлений великий вибір виробів для різного бюджету і смаку. Ми пропонуємо купити горнятка з логотипом, створені з використанням професійних інструментів та спеціальних знань. Ви можете самостійно обрати технологію друку на горнятах – при виникненні будь-яких запитань, ви можете звернутися до нас і ми допоможемо вам з вибором.

З горнятками також замовляють: ручки з логотипом, щоденники, еко-сумки