Термокружки з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Об'єм
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 49 (всього 4 сторінок)

Особливості друку на термокружках

Ви бажаєте знайти якісний та оригінальний подарунок для близької людини? Бажаєте підвищити пізнаваність власного бренду методом масового поширення продукції з унікальними відзнаками? Рішення купити термочашки з логотипом відмінно підходить для втілення не лише цих, а й безлічі інших цілей:

- підходять для корпоративних подарунків;
- термочашки з логотипом можна роздавати на виставках, презентаціях і т.д.;
- найкращий варіант посуду для відряджень і подорожей.

Друк на термочашках виконується виключно професіональними майстрами, адже лише спеціалісти здатні забезпечити довге збереження високої якості малюнку. Інтернет-магазин друку «Віктан» гарантує використання якісних барвників та оригінальних дизайнерських рішень для створення неповторних творінь.

Переваги термокружок з логотипом перед класичними варіантами

Головна особливість термочашок з логотипом – це наявність унікального ефекту, здатного протягом довгого часу зберігати напій в місткості гарячим. Ви можете замовити друк на термочашках для створення абсолютно унікального і надзвичайно практичного посуду. Термокружки для нанесення логотипу від «Віктан» мають наступні переваги:

- екологічність;
- висока міцність;
- велике різноманіття;
- доступна вартість;
- оригінальний зовнішній вигляд.

Друк на термочашках – це доволі складний процес, але професійні майстри здатні забезпечити точність та високу якість виконання. Для посуду з термо-ефектом використовуються барвники з особливим складом – це дозволяє забезпечити довговічність малюнку. Гравіювання на термочашках стійке до стирання, воно не тьмяніє під дією води і сонячних променів, довгий час зберігає початкову яскравість і чіткість. З нами будь-який подарунок стане незабутнім!

Де краще замовити термочашки з логотипом?

В інтернет-магазині друку «Віктан» можна замовити термочашки з логотипом виготовлені з різноманітних матеріалів. Серед найбільш популярних недорогих термочашок для нанесення логотипу присутні моделі з наступних матеріалів:

- пластик і силікон;
- кераміка і порцеляна;
- бамбук і нержавіюча сталь.

Вирішивши купити термочашки з логотипом у Львові неодмінно зверніться в нашу компанію – ви гарантовано знайдете ідеальний для вас товар серед широкого асортименту. Всі моделі виконані з якісних матеріалів і доступні для нанесення логотипу на термочашки. Ми пропонуємо нанесення на поверхню будь-якого ескізу, а також підбір його оптимальних розмірів і розташування для гарного поєднання з загальним дизайном чашки.

З термчашками замовляють: термоси, фляги