Промо сувеніри з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 118 (всього 8 сторінок)

Для чого потрібні промо-сувеніри з логотипом?

Стильні корпоративні сувеніри з легкістю можуть стати невіддільним компонентом маркетингової стратегії розвитку. Такі компоненти – немов додатковий метод поширення інформації про себе для власників різних типів бізнесу. Промо-сувеніри з логотипом можуть бути корисними для різних людей, вони завжди приваблюють погляд, тому відмінно підходять для підвищення пізнаваності. Серед основних переваг таких виробів присутні:

- приємний і стильний дизайн;
- індивідуальне оформлення, створене під певні цілі і потреби;
- широка сфера використання;
- корисність і багатофункціональність в певних ситуаціях.

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує широкий вибір найрізноманітніших недорогих промо-сувенірів з логотипом – від брелків і браслетів до запальничок і рулеток. Ви можете замовити друк на промо-сувенірах, які вам сподобалися найбільше і створити цілком унікальний дизайн на їх поверхні.

Способи використання промо-сувенірів з логотипом

Безліч організацій на власному досвіді впевнилися, що оригінальні промо-сувеніри можуть стати найбільш ефективним компонентом реклами. В багатьох випадках вони стають більш успішними, ніж агресивні, нав’язливі елементи. Якісні промо-сувеніри з логотипом викликають в людей позитивні емоції, тому вони їм краще запам’ятовуються і в них виникає бажання дізнатися більш про компанію-власника. Ви можете використовувати такі вироби в наступних цілях:

- роздача на різноманітних масових заходах. Ви можете використати друк на промо-сувенірах у Львові, щоб роздавати оригінальні вироби на семінарах, конференціях, промо-зустрічах, тощо. Використовуючи недорогі товари, ви зможете порадувати велику кількість людей, отримавши незначні витрати.
- подяка постійним клієнтам. Покупці, які довгий час користуються вашими послугами або купують товари – це важливі люди, які можуть дати рекомендації знайомим і друзям. Невеликий подарунок, вручений їм, допоможе підвищити їх довіру і повагу до вашого бренду.
- підвищення іміджу та пізнаваності. Наявність гарної сувенірної продукції з логотипом вашої компанії значно збільшить повагу клієнтів та партнерів. Ми рекомендуємо купити промо-сувеніри з логотипом високої якості – така продукція буде характеризувати вас, як прогресивну і успішну організацію.

Ми пропонуємо замовити нанесення логотипу на промо-сувеніри, яке неодмінно зможе стати втіленням всіх ваших потреб і побажань. Повна індивідуальність кожного виробу гарантує ваше виділення на фоні конкурентів і можливість залучення великої кількості нових клієнтів.

Переваги друку на промо-сувенірах від «Віктан»

Наш інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує з найкращими друкарнями, тому ми гарантуємо гарну якість промо-сувенірів з логотипом у Львові. Наша продукція має гарну стійкість до різноманітних подразників – від механічних пошкоджень до потрапляння вологи. Нанесене зображення надзвичайно яскраве і стійке, воно має гарні контури і чіткість, довго не втрачає свій початковий зовнішній вигляд.

Наш асортимент доволі великий, тому кожен зможе знайти бажаний виріб, ідеально підхожий під певні завдання. Ми пропонуємо замовити промо-сувеніри з логотипом в будь-якій потрібній кількості: це можуть бути як оптові, так і роздрібні продажі. Наш магазин гарантує, що товари матимуть гарну якість, незалежно від розміру замовлення.