Браслети

  • Ціна
    грн
  • Матеріал
    0
  • Колір
Usb-браслет силіконовий

62.79 грн

Артикул:
Es-957878

Доступно:

500 шт.

Промо браслет силіконовий

5.93 грн

Артикул:
En-17BO100S

Доступно:

1802 шт.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Де використовуються браслети з логотипом?

Сувенірна продукція слугує не лише стильним доповненням компанії, а й оригінальним рекламним носієм. Доволі популярними вважаються недорогі браслети з логотипом – такі вироби можуть стати ефективним методом розповсюдження інформації про компанію і залучення нових клієнтів. Замовити друк на браслетах можна для втілення наступних цілей:

- роздача на масових заходах;
- вручення партнерам і співробітникам в якості подарунку;
- створення корпоративного стилю;
- подарунок для постійних клієнтів або великих замовників.

Якісні браслети з логотипом неодмінно сподобаються отримувачам і заохотять їх обрати саме вашу організацію.

Різноманітність браслетів з логотипом

Наш інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує велике різноманіття браслетів з логотипом у Львові, котрі виготовляються із високоякісного силікону. Матеріал доволі зручний, він легко регулюється, тому підходить людям із будь-яким розміром кисті. Можливість нанесення логотипу на браслети дозволяє створити цілком унікальний виріб, що зможе позиціонувати вашу організацію і виділяти її на тлі конкурентів.

Чому варто замовити друк на браслетах від «Віктан»?

В нашому інтернет-магазині друку «Віктан» представлені виключно якісні браслети з логотипом. Наші товари проходять ретельну перевірку – ми гарантуємо, що вони матимуть тривалий період використання, а нанесене зображення не втратить свою красу під час першого носіння. Рішення купити браслети з логотипом дозволить створити нагадування для клієнтів про вашу компанію і результативне розповсюдження реклами про бренд.