Рулетки

  • Ціна
    грн
  • Матеріал
    0
  • Колір
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Різноманіття рулеток з логотипом

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує клієнтам купити рулетки з логотипом, виконані в вигляді компактного брелка. В нашому асортименті представлені моделі з якісного, міцного пластику, здатного забезпечити тривалий період користування. Наші моделі можуть мати різний дизайн, тому кожен матиме змогу обрати той варіант, який сподобається найбільше. Ми пропонуємо друк на рулетках в декількох розмірних варіаціях:

- 1м;
- 2м.
- 3 і більше

Нанесення логотипу на рулетки виконується за індивідуальним проектом – будьте впевнені, що товар відповідатиме вашим потребам.

Як виконується нанесення логотипу на рулетки?

Для створення недорогих рулеток з логотипом використовуються професійні технології – це може бути УФ-друк чи тамподрук. Вибір методики нанесення виконується індивідуально і засновується на потребах, побажаннях клієнта. Ви можете замовити друк на рулетках в будь-якому кольорі і дизайні: можливе оформлення мінімалістичним написом або повноцінним логотипом компанії.

Основні переваги продукції

Рішення купити рулетки з логотипом у Львові – це унікальна можливість отримати стильний і корисний компонент для розвитку вашого бізнесу. Ви маєте змогу використовувати продукцію для роздачі клієнтам на різноманітних зустрічах і семінарах, адже такий подарунок зможе приємно вразити кожного. Серед головних переваг товарів присутні наступні:

- бюджетна вартість;
- гарний зовнішній вигляд;
- корисність в побуті;
- багатофункціональність;
- компактність.

Ми пропонуємо рулетки з логотипом, які мають гарну якість і тривалий період служби. Ви можете замовити рулетки з логотипом в будь-якій кількості – ми гарантуємо якісне виконання кожного компоненту замовлення.