Олівці з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
 • Бренд
  0
 • Колір
Олівець мініатюрний простий

4.40 грн

Артикул:
Vp-6845

Доступно:

2140 шт.

Олівець простий трикутний

4.85 грн

Артикул:
En-110102

Доступно:

755 шт.

Олівець простий круглий

5.07 грн

Артикул:
Es-952541

Доступно:

22 шт.

Олівець простий з гумкою

5.46 грн

Артикул:
Es-761194

Доступно:

511 шт.

Олівець чорний простий з гумкою

6.03 грн

Артикул:
Vp-11859

Доступно:

65000 шт.

Олівець простий будівельний

7.85 грн

Артикул:
Vp-6732

Доступно:

9500 шт.

Олівець будівельний простий

9.40 грн

Артикул:
Vp-13591

Доступно:

3500 шт.

Олівець будівельний з лінійкою

13.64 грн

Артикул:
Vp-12290

Доступно:

1000 шт.

Олівець автоматичний

15.60 грн

Артикул:
Es-911011

Доступно:

981 шт.

Набір ручка + олівець в металевому футлярі

110.76 грн

Артикул:
Es-953298

Доступно:

121 шт.

Кольорові олівці 12 штук Coloret

113.13 грн

Артикул:
En-IT2691

Доступно:

14 шт.

Набір кольорових олівців 8 штук Todo Set

157.07 грн

Артикул:
En-MO9836

Доступно:

91 шт.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Як виконується нанесення логотипу на олівці?

Олівці з логотипом – це не тільки корисний виріб для створення записів, а й оригінальний сувенірний елемент, який можна використовувати в якості подарунку або компоненту для підвищення пізнаваності власного бренду. Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує кожному недорого купити олівці з логотипом – вироби мають високу якість і створюються індивідуально для кожного клієнта.

Друк на олівцях виконується за допомогою професійних інструментів – для створення малюнку використовуються різноманітні техніки, здатні створити оформлення в будь-яких кольорах і стилях. Можливе створення індивідуального дизайну, який включає в себе підбір шрифту, вибір оптимального розташування логотипу і його розміру. Наша компанія пропонує замовити олівці з логотипом у Львові – ми гарантуємо якість, міцність і довгий термін використання.

Для яких цілей підходять олівці з логотипом?

Іменні олівці – це чудовий подарунок на день народження, Новий рік, 8 березня та інші важливі свята. Ви можете купити олівці з логотипом, щоб подарувати їх другу, колезі, коханій або близькій людині та навіть звичайному знайомому.

Важливою особливістю недорогих олівців з гравіюванням являється можливість використовувати їх в якості незмінного компоненту рекламної кампанії. Сувенірну продукцію можна роздавати на різноманітних бізнес-заходах:

- партнерських зустрічах;
- конференціях;
- презентаціях;
- виставках;
-рекламних релізах.

Ви можете роздавати олівці з логотипом вашої компанії для збільшення її пізнаваності та популярності. Олівці з написами неодмінно стануть в нагоді кожному – наявність на їх поверхні нагадування про вашу організацію позитивно вплине на кількість клієнтів.

Ми пропонуємо замовити друк на олівцях недорого – при цьому інтернет-магазин друку «Віктан» гарантує високу якість і стійкість малюнку. Логотип довгий час буде мати початковий вигляд – він не стирається і не втрачає своєї яскравості. Олівці з логотипом цілком відповідають побажанням клієнта – можливе виконання бажаного малюнку в будь-якому кольорі.

В інтернет-магазині друку «Віктан» можна купити олівці з логотипом, які виготовлені з пластику або дерева, а також оформлені декількома варіантами кольорів. В асортименті присутні моделі круглої або круглої форми, також представлені варіанти, доповнені гумкою. При замовленні нанесення логотипу на олівці враховуйте розмір виробу – малюнок можна розташувати в будь-якому місці, але його розмір буде обмеженим.

Де можна у Львові замовити друк на олівцях?

Інтернет-магазин друку «Віктан» - це компанія, в якій можна недорого замовити друк на олівцях. При цьому виріб обов’язково матиме високу якість – він досить міцний, а нанесене зображення характеризується високою стійкістю. Ми гарантуємо повну відповідність виробу вашим побажанням і ретельно стежимо за якістю представленої продукції. Ви можете купити олівці з логотипом у Львові або замовити доставку в потрібне вам місто: Полтава, Одеса, Київ, Херсон та інші.

З олівцями ще замовляють: пластикові ручки з логотипом, еко ручки з дерева, картону