Ручки з картону, дерева

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренд
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 18 (всього 2 сторінок)

Виконані роботи по друку на еко-ручках паперових

Loading...
ЕКО-ручка паперова OrganicПерейти в карточку цього товару
ЕКО-ручка паперова OrganicПерейти в карточку цього товару

Ручки паперові та з дерева на замовлення

Стильні та безпечні аксесуари завжди користуються попитом – не стали виключенням й ручки з дерева або картону з логотипом. Такі вироби можуть стати відмінним подарунком, крім того, друк на ручках з дерева може знадобитися власникам різноманітних компаній. Подібні аксесуари можуть стати компонентом рекламної кампанії – виготовлення з натуральних компонентів зможе привабити клієнтів.

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує купити якісні дерев’яні ручки з логотипом – ми використовуємо виключно натуральні компоненти. Друк на ручках з картону виконується за допомогою спеціальних барвників та інструментів, тому важливо довіряти роботу виключно перевіреним організаціям.

Переваги еко-ручок з логотипом

Інтернет-магазин друку «Віктан» - це гарантія високої якості картонних ручок з логотипом. В нас ви можете замовити друк на ручках з дерева за доступною ціною. Наша продукція має наступні переваги:

- висока якість;
- бюджетна вартість;
- можливість нанесення логотипу на ручки з картону в будь-якому кольорі;
- універсальність виробів – підходять для подарунку або рекламної кампанії.

Якщо у вас виникли запитання щодо друку на ручках з картону/дерева – звертайтеся до нас, ми з радістю проконсультуємо вас і допоможемо обрати оптимальну продукцію.

З ручками з картону ще замовляють: еко-блокноти, еко-сумки