Металеві ручки

 • Ціна
  грн
 • Особливості
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 82 (всього 6 сторінок)

Виконані роботи по друку на металевих ручках

Loading...
Металева ручка LunaПерейти в карточку цього товару
Металева ручка Duna, білаПерейти в карточку цього товару
Металева ручка TenaПерейти в карточку цього товару
Металев ручка Shnaider K15Перейти в карточку цього товару
Металева ручка Duna, чорнаПерейти в карточку цього товару

Металеві ручки з гравіюванням логотипу

Сувенірна продукція являється чудовим подарунком, ефектним методом розвитку та унікалізації бренду, а також способом покращення лояльності клієнтів. Металеві ручки з гравіюванням завжди мають ефектний та стильний вигляд, вони підкреслюють самостійність та індивідуальність організації.

Друк на металевих ручках – це доволі популярна послуга, адже такі сувеніри можна роздати на конференціях, вручити потенційним клієнтам для підвищення пізнаваності або навіть подарувати конкурентним організаціям. Гравіровка на металевих ручках відноситься до ефективних методів зростання популярності і конкурентоспроможності організації.

Головною причиною популярності металевих ручок з гравіровкою логотипом стала їх універсальність та часте використання – подібний сувенір зможе стати в нагоді кожному. Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує найрізноманітніші металеві іменні ручки у Львові – в асортименті присутня велика кількість моделей різного типу та кольору.

Як виконується гравіювання на металевих ручках?

Ми пропонуємо купити металеві ручки та замовити лазерну гравіровку за допомогою спеціальної лазерної установки. Для роботи використовувався якісний лазер, який дозволяє створити недорого металеві ручки з гравіюванням. Покупка виробу, оформленого таким способом має безліч переваг:

- висока точність. Малюнок на ручках з гравіюванням, нанесений за допомогою лазеру, має чіткі обриси і гарне виділення всіх деталей.
- бюджетна вартість. Ми пропонуємо невисоку ціну даної сувенірної продукції – вона підійде власникам бізнесу та людям, які бажають купити недорого металеві ручки з гравіюванням для подарунку.
- можливість створення логотипу. Ви можете замовити ручки з гравіюванням, відповідним логотипу вашої компанії, в будь-якій кількості. Такі сувеніри здатні стати методом реклами і способом підвищити пізнаваність компанії.

Друк на металевих ручках потребує виключно професійного підходу, адже це досить складний та довготривалий процес. Ми гарантуємо, що всі товари мають високу якість та не втратять свій початковий вигляд навіть при довготривалому використанні.

Де купити металеві ручки під нанесення?

Якщо ви шукаєте оригінальний сувенір, здатний стати невід’ємним атрибутом вашої компанії, або якісні іменні металеві ручки для близької людини – звертайтеся в інтернет-магазин друку «Віктан». Ми стежимо за високою якістю продукції, в нашому асортименті представлені лише міцні та витривалі моделі.

Гравіювання на ручках з металу виконується професійними інструментами, тому ви можете бути впевнені в точності нанесення. Ручки з гравіюванням можуть бути виконані в унікальному стилі – можлива допомога у виборі оптимального розміру, стилю і розташування напису.

З металевими ручками ще замовляють: щоденники з логотипом, запальнички