Пластикові ручки

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
 • Бренд
  0
 • Особливості
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 72 (всього 5 сторінок)

Кому можуть знадобитись пластикові ручки?

Пластикові ручки з логотипом користуються великим попитом, адже вони потрібні для створення записів – як в побуті, так і в бізнес-сфері. Подібні вироби можуть стати відмінним доповнення рекламної кампанії – можна роздавати промо-ручки потенційним клієнтам, відвідувачам різних заходів (виставок, презентацій і т.д.).

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує купити пластикові ручки у Львові та інших містах України – ми здійснюємо відправлення будь-яким зручним перевізником. Ви можете замовити іменні ручки з пластику або скористатися пропозицією нанесення будь-якого логотипу на поверхню виробу.

Особливості виготовлення іменних ручок

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує вироби з високоякісним друком, нанесення якого виконується професійними інструментами. Друк на пластикових ручках потребує використання якісних барвників с високою стійкістю – ми гарантуємо, що нанесене зображення довгий час буде зберігати початковий зовнішній вигляд. У нас можна купити недорого промо-ручки, маючі наступні переваги:

- унікальний дизайн. Пластикові ручки з логотипом виготовляються за індивідуальними побажаннями клієнта, тому вони можуть стати втіленням ваших ідей.
- якісні матеріали. Промо ручки виготовляються з якісного і міцного пластику, друк виконується стійкими до стирання фарбами.
- доступна ціна. Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує бюджетні ціни на всі вироби, тому замовити промо-ручки зможе практично кожен.

Друк на пластикових ручках – це послуга, яка може знадобитися як приватним, так і комерційним замовникам. Така сувенірна продукція може стати елементом офісного стилю – роздайте недорогі пластикові ручки співробітникам компанії, щоб створити унікальний корпоративний стиль. Висока якість продукції забезпечить її довговічність і красивий зовнішній вигляд протягом довгого часу.

Де купити промо-ручки?

В інтернет-магазині друку «Віктан» можна купити промо-ручки високої якості – ми гарантуємо, що зображення буде максимально чітким і яскравим, а також матиме високу стійкість до різноманітних факторів. Наш магазин пропонує великий асортимент товарів, серед яких присутні недорогі пластикові ручки від популярних брендів.

В нас представлені промо-ручки виконані в різноманітних стилях і кольорах – ви можете обрати модель, яка найбільше вам сподобалась або підходить під ваш корпоративний дизайн. Виконавши покупку в інтернет-магазині друку «Віктан» ви отримаєте оригінальні і стильні аксесуари, які неодмінно стануть в нагоді в побуті або бізнес-справах.

З пластиковими ручками замовляють: горнятка, записники з логотипом