Друк на сумках

Сумка для покупок Logos

9.84 грн

Артикул:
En-51S100

Доступно:

6223 шт.

Сумка для покупок Point

14.46 грн

Артикул:
En-50S100

Доступно:

1594 шт.

Сумка для покупок Point Black

14.46 грн

Артикул:
En-50S100

Доступно:

2299 шт.

Сумка для покупок Point White

14.46 грн

Артикул:
En-50S100

Доступно:

2 шт.

Сумка для покупок Sabrina

22.56 грн

Артикул:
En-51S100

Доступно:

1861 шт.

Сумка для покупок Soya

28.80 грн

Артикул:
Es-392839

Доступно:

62 шт.

Рюкзак-мішок Rancel

30.65 грн

Артикул:
En-51S100

Доступно:

155 шт.

Сумка для покупок Totecolor

31.08 грн

Артикул:
En-IT3787

Доступно:

272 шт.

Сумка з довгими ручками

31.59 грн

Артикул:
Es-392832

Доступно:

3 шт.

Рюкзак-мішок для спорту, відпочинку

38.22 грн

Артикул:
Es-209002

Доступно:

665 шт.

Рюкзак-мішок Kross

38.38 грн

Артикул:
To-3005

Доступно:

226 шт.

Рюкзак-мішок Downtown

42.04 грн

Артикул:
En-560819

Доступно:

1 шт.

Сумка для покупок Shopping

42.80 грн

Артикул:
To-3030

Доступно:

7439 шт.

Рюкзак-мішок для спорту, відпочинку

44.07 грн

Артикул:
Es-957097

Доступно:

5 шт.

Рюкзак-сумка для спорту

45.20 грн

Артикул:
Es-956242

Доступно:

23 шт.

Еко-сумка Linda

45.63 грн

Артикул:
Es-952315

Доступно:

1683 шт.

Показано з 1 по 16 із 123 (всього 8 сторінок)

Сувеніри з логотипом. Друк на сувенірах

Різновиди сумок. Друк та брендування сумок у Львові

Різноманітні сумки з логотипом мають попит серед людей із різних сфер діяльності: не тільки ділових особистостей, а ще й любителів подорожей і абсолютно звичайних людей, які нічим не вирізняються. Причина такої популярності прихована в зручності та стильності недорогих сумок. Дані вироби розділяють на декілька категорій, основними серед яких є наступні:

- зручні наплічники;
- моделі для документів і техніки;
- варіанти із термо-ефектом;
- товари для щоденного користування (для покупок, спорту і т.д.).

Сумки з логотипом вирізняються своєю особливістю – саме тому вони стали популярними серед різних верств населення. Вони відмінно підходять для далеких поїздок і подорожей – завдяки цим виробам всі ваші речі будуть в безпеці.

Друк на сумках і його основні переваги

Нанесення логотипу на сумки – це унікальна послуга, яка дозволяє швидко і недорого отримати неймовірно стильний виріб. В той час, коли однотонні моделі або варіанти зі стандартним орнаментом виглядають буденно, сумки з принтом вирізняються на загальному тлі та приваблюють увагу.

Друк на сумках має безліч переваг, основними серед яких являється саме можливість створення власного міні-виробу. Ще однією значною достойністю стала гарна стійкість виробу – нанесене зображення фіксується в дрібних елементах тканини і займає місце на поверхні.

Технологія нанесення логотипу на сумки

Друк на сумках виконується з використанням новітніх технологій і спеціалізованих інструментів. Лише професійний підхід здатний забезпечити високу якість нанесення і довговічність готового малюнку. Не менш важливо підібрати оптимальні барвники – можливе виконання малюнку в одному або декількох відтінках. При виборі фарби враховується її склад та особливості, адже від цього теж може залежати якість принта.

Нанесення логотипу на сумки виконується лише професійними майстрами – це гарантує хорошу якість зображення. Всі лінії детально профарбовується для забезпечення максимальної виразності. Можливе нанесення будь-якого малюнку – це може бути складне зображення чи емблема, або ж невеликий напис з унікальним шрифтом.

Для кого будуть корисними сумки з принтом?

Недорогі сумки з принтом стануть відмінним подарунком для близької людини – їх оригінальність і зручність не залишить байдужим нікого. Ви можете замовити створення оригінального напису і навіть побажання, тоді виріб стане нагадуванням про вас і ваш подарунок.

Досить часто друк на сумках замовляють різноманітні представники бізнес-сфери, що спричинено можливістю використання аксесуара в комерційних цілях. Сумки з принтом можуть стати:

- щоденно працюючою рекламною платформою, яка регулярно приваблює нових клієнтів;
- актуальний брендовий сувенір для клієнтів або партнерів, котрий часто використовується в побуті;
- компонент корпоративного іміджу для співробітників.

Рішення купити сумки з логотипом у Львові може стати корисним для вашого бізнесу і принести прибуток. Ви можете замовити як одиничні товари, так і скористатися можливістю оптової покупки – саме другий варіант має актуальність для бізнес-сегменту.

Де замовити сумки з логотипом?

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує недорого замовити сумки з логотипом – наші вироби гарантовано прослужать досить довго, не втративши свого початкового зовнішнього вигляду. Наш магазин представляє великий асортимент сумок для логотипу, виконаних в найрізноманітніших кольорах – від класичного чорного і білого до яскравого червоного і помаранчевого.

Ми гарантуємо високу якість друку на сумках у Львові – нанесене зображення не стирається під час прання і має хорошу зносостійкість. Всі товари створюються індивідуально під замовлення – ви можете купити сумки з логотипом будь-якого типу, скористатися можливістю створити унікальний дизайн. При потребі ми виконуємо доставлення в найбільші міста України – Київ, Івано-франківськ, Ужгород, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці.

З сумками ще замовляють: щоденники, ручки з картону та дерева