Сумки з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Щільність
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Новинка
Сумка для покупок Win
Новинка
Сумка для покупок Twin
Новинка
Сумка еко для покупок
Новинка
Сумка для покупок Memy
Новинка
Сумка для покупок Tote
Новинка
Сумка для авто
Новинка
Поясна сумка Close-By
Новинка
Поясна сумка

104.72 грн

Новинка
Сумка бананка Belly
Новинка
Рюкзак для спорту Utah
Новинка
Спортивний рюкзак
Новинка
Рюкзак для подорожей Kimi
Новинка
Рюкзак Aberdeen для ноутбука
Новинка
Стильна ноутбучна сумка
Показано з 1 по 16 із 80 (всього 5 сторінок)

Різновиди сумок з принтом

Різноманітні сумки з логотипом мають попит серед людей із різних сфер діяльності: не тільки ділових особистостей, а ще й любителів подорожей і абсолютно звичайних людей, які нічим не вирізняються. Причина такої популярності прихована в зручності та стильності недорогих сумок з принтом. Дані вироби розділяють на декілька категорій, основними серед яких є наступні:

- зручні наплічники;
- моделі для документів і техніки;
- варіанти із термо-ефектом;
- товари для щоденного користування (для покупок, спорту і т.д.).

Сумки з логотипом вирізняються своєю особливістю – саме тому вони стали популярними серед різних верств населення. Вони відмінно підходять для далеких поїздок і подорожей – завдяки цим виробам всі ваші речі будуть в безпеці.

Друк на сумках і його основні переваги

Нанесення логотипу на сумки – це унікальна послуга, яка дозволяє швидко і недорого отримати неймовірно стильний виріб. В той час, коли однотонні моделі або варіанти зі стандартним орнаментом виглядають буденно, сумки з принтом вирізняються на загальному тлі та приваблюють увагу.

Друк на сумках має безліч переваг, основними серед яких являється саме можливість створення власного міні-виробу. Ще однією значною достойністю стала гарна стійкість виробу – нанесене зображення фіксується в дрібних елементах тканини і займає місце на поверхні.

Технологія нанесення логотипу на сумки

Друк на сумках виконується з використанням новітніх технологій і спеціалізованих інструментів. Лише професійний підхід здатний забезпечити високу якість нанесення і довговічність готового малюнку. Не менш важливо підібрати оптимальні барвники – можливе виконання малюнку в одному або декількох відтінках. При виборі фарби враховується її склад та особливості, адже від цього теж може залежати якість принта.

Нанесення логотипу на сумки виконується лише професійними майстрами – це гарантує хорошу якість зображення. Всі лінії детально профарбовується для забезпечення максимальної виразності. Можливе нанесення будь-якого малюнку – це може бути складне зображення чи емблема, або ж невеликий напис з унікальним шрифтом.

Для кого будуть корисними сумки з зображенням?

Недорогі сумки з принтом стануть відмінним подарунком для близької людини – їх оригінальність і зручність не залишить байдужим нікого. Ви можете замовити створення оригінального напису і навіть побажання, тоді виріб стане нагадуванням про вас і ваш подарунок.

Досить часто друк на сумках замовляють різноманітні представники бізнес-сфери, що спричинено можливістю використання аксесуара в комерційних цілях. Сумки з принтом можуть стати:

- щоденно працюючою рекламною платформою, яка регулярно приваблює нових клієнтів;
- актуальний брендовий сувенір для клієнтів або партнерів, котрий часто використовується в побуті;
- компонент корпоративного іміджу для співробітників.

Рішення купити сумки з логотипом у Львові може стати корисним для вашого бізнесу і принести прибуток. Ви можете замовити як одиничні товари, так і скористатися можливістю оптової покупки – саме другий варіант має актуальність для бізнес-сегменту.

Де купити сумки з логотипом?

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує недорого замовити сумки з логотипом – наші вироби гарантовано прослужать досить довго, не втративши свого початкового зовнішнього вигляду. Наш магазин представляє великий асортимент сумок для логотипу, виконаних в найрізноманітніших кольорах – від класичного чорного і білого до яскравого червоного і помаранчевого.

Ми гарантуємо високу якість друку на сумках у Львові – нанесене зображення не стирається під час прання і має хорошу зносостійкість. Всі товари створюються індивідуально під замовлення – ви можете купити сумки з логотипом будь-якого типу, скористатися можливістю створити унікальний дизайн. При потребі ми виконуємо доставлення в найбільші міста України – Київ, Івано-франківськ, Ужгород, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці.

З сумками ще замовляють: щоденники, ручки з картону та дерева