Сумки під нанесення логотипу

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Щільність
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 145 (всього 10 сторінок)

Різновиди сумок з принтом

Різноманітні сумки з логотипом мають попит серед людей із різних сфер діяльності: не тільки ділових особистостей, а ще й любителів подорожей і абсолютно звичайних людей, які нічим не вирізняються. Причина такої популярності прихована в зручності та стильності недорогих сумок з принтом. Дані вироби розділяють на декілька категорій, основними серед яких є наступні:

- зручні наплічники;
- моделі для документів і техніки;
- варіанти із термо-ефектом;
- товари для щоденного користування (для покупок, спорту і т.д.).

Сумки з логотипом вирізняються своєю особливістю – саме тому вони стали популярними серед різних верств населення. Вони відмінно підходять для далеких поїздок і подорожей – завдяки цим виробам всі ваші речі будуть в безпеці.

Друк на сумках і його основні переваги

Нанесення логотипу на сумки – це унікальна послуга, яка дозволяє швидко і недорого отримати неймовірно стильний виріб. В той час, коли однотонні моделі або варіанти зі стандартним орнаментом виглядають буденно, сумки з принтом вирізняються на загальному тлі та приваблюють увагу.

Друк на сумках має безліч переваг, основними серед яких являється саме можливість створення власного міні-виробу. Ще однією значною достойністю стала гарна стійкість виробу – нанесене зображення фіксується в дрібних елементах тканини і займає місце на поверхні.

Технологія нанесення логотипу на сумки

Друк на сумках виконується з використанням новітніх технологій і спеціалізованих інструментів. Лише професійний підхід здатний забезпечити високу якість нанесення і довговічність готового малюнку. Не менш важливо підібрати оптимальні барвники – можливе виконання малюнку в одному або декількох відтінках. При виборі фарби враховується її склад та особливості, адже від цього теж може залежати якість принта.

Нанесення логотипу на сумки виконується лише професійними майстрами – це гарантує хорошу якість зображення. Всі лінії детально профарбовується для забезпечення максимальної виразності. Можливе нанесення будь-якого малюнку – це може бути складне зображення чи емблема, або ж невеликий напис з унікальним шрифтом.

Для кого будуть корисними сумки з зображенням?

Недорогі сумки з принтом стануть відмінним подарунком для близької людини – їх оригінальність і зручність не залишить байдужим нікого. Ви можете замовити створення оригінального напису і навіть побажання, тоді виріб стане нагадуванням про вас і ваш подарунок.

Досить часто друк на сумках замовляють різноманітні представники бізнес-сфери, що спричинено можливістю використання аксесуара в комерційних цілях. Сумки з принтом можуть стати:

- щоденно працюючою рекламною платформою, яка регулярно приваблює нових клієнтів;
- актуальний брендовий сувенір для клієнтів або партнерів, котрий часто використовується в побуті;
- компонент корпоративного іміджу для співробітників.

Рішення купити сумки з логотипом у Львові може стати корисним для вашого бізнесу і принести прибуток. Ви можете замовити як одиничні товари, так і скористатися можливістю оптової покупки – саме другий варіант має актуальність для бізнес-сегменту.

Де купити сумки з логотипом?

Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує недорого замовити сумки з логотипом – наші вироби гарантовано прослужать досить довго, не втративши свого початкового зовнішнього вигляду. Наш магазин представляє великий асортимент сумок для логотипу, виконаних в найрізноманітніших кольорах – від класичного чорного і білого до яскравого червоного і помаранчевого.

Ми гарантуємо високу якість друку на сумках у Львові – нанесене зображення не стирається під час прання і має хорошу зносостійкість. Всі товари створюються індивідуально під замовлення – ви можете купити сумки з логотипом будь-якого типу, скористатися можливістю створити унікальний дизайн. При потребі ми виконуємо доставлення в найбільші міста України – Київ, Івано-франківськ, Ужгород, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці.

З сумками ще замовляють: щоденники, ручки з картону та дерева