Сумки для фотодруку

  • Ціна
    грн
  • Матеріал
    0
  • Щільність
    0
  • Колір
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Як виконується нанесення фотодруку на сумки?

Сумки для фотодруку мають унікальну поверхню, відмінну від стандартних моделей. Вони виготовлені із якісного, щільного полікоттону, крім того, на зовнішню частину наноситься спеціальне покриття – саме воно забезпечує гарну стійкість будь-якого зображення на поверхні. Всі моделі зазвичай виконані в класичних тонах – це дозволяє покращити виділення малюнку.

Друк фотографії на сумках виконується за допомогою сублімації – нової методики, котра забезпечує гарну стійкість та довговічність. Особливою перевагою є те, що виріб можна прати в пральній машині – зображення не стирається під час прання, не втрачає яскравості та чіткості.

Для чого підходять сумки з фотографією?

Сумки для фотодруку мають високу якість та витривалість, тому вони неодмінно знайдуть використання в побуті – в них зручно переносити продукти та інші покупки. Вирішивши замовити недорого фотодрук на сумках ви отримаєте якісний і оригінальний виріб, який підходить для наступних цілей:

- цікавий і корисний подарунок;
- компонент рекламної кампанії;
- промо-сувенір на різноманітних масових заходах.

Завдяки хорошій якості та привабливості сумок з фотографією можливе їх використання у різних сферах. Такі вироби гарантовано матимуть довгий термін служби і стійкість до різноманітних подразників. Вирішивши купити сумки з фотографією у Львові ви отримаєте корисний і зручний аксесуар, що гарантовано сподобається кожному.

Де купити сумки з фотодруком?

Інтернет-магазин друку «Віктан» надає змогу купити недорого сумки з фотографією. Незважаючи на бюджетну вартість наших виробів, ми гарантуємо їх високу якість і довговічність. Виготовлення аксесуарів виконується професійними майстрами з використанням хороших барвників – це гарантує повну відповідність виробу вашим побажанням.

У нас можна замовити фотодрук на сумках в будь якому кольорі та стилі – це може бути емблема бренду або будь-яке інше пам’ятне зображення. Використання якісних і яскравих барвників гарантує максимальну чіткість картинки і гарне виділення всіх компонентів. Інтернет-магазин друку «Віктан» гарантує швидке виконання замовлення і можливість створення будь-якої кількості сумок з фотографією для комерційних або приватних цілей. Ми пропонуємо замовити фотодрук на сумках у Львові або ж скористатися доставкою в найбільші міста України - Київ, Івано-франківськ, Ужгород, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці.

З сумками для фотодруку ще замовляють: горнятка з фотографієюпластикові ручки