Блокноти з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Бренд
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
 • Формат
  0
  0
  0
  0
 • Колір блоку
  0
  0
  0
 • Колір
ЕКО-блокнот із ручкою, А6
ТОП продаж
ЕКО-блокнот із ручкою
ЕКО-блокнот, А5
ЕКО-блокнот з ручкою, бамбук
Блокнот Maxivera А4

70.78 грн

Блокнот Megavera А4 з ручкою

79.87 грн

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Виконані роботи по друку на блокнотах

Loading...
Еко блокнот, обкладинка з коркуПерейти в карточку цього товару

Блокноти з логотипом на замовлення

Багато людей вважають, що блокноти з логотипом – це лише корисна канцелярія для внесення важливих записів. Але насправді такі вироби можуть мати безліч варіантів використання – вони мають стильний вигляд і роблять унікальною певну компанію. Рішення замовити друк на блокноті у Львові може мати безліч переваг:

- корисність виробу. Блокнот з принтом дозволяє в будь-який момент зафіксувати важливі деталі і завжди мати під рукою потрібні записи.
- оригінальність. Наявність унікального зображення на поверхні канцелярії робить її унікальною і стильною.
- компактність. В асортименті інтернет-магазину друку «Віктан» присутні невеликі блокноти з логотипом, котрі не займуть багато місця в сумці, але зможуть вмістити потрібні записи.
- універсальність. Купити блокноти з логотипом можна як для особистих цілей, так і для втілення важливих бізнес-ідей.

Друк на блокнотах – це відмінне рішення, яке дозволить отримати завжди корисний, оптимізований під ваші потреби, виріб.

Варіанти друку на блокнотах

Сучасні технології дозволяють створювати блокноти з логотипом у Львові, залучаючи різноманітні техніки і варіанти нанесення. Серед найбільш популярних і часто використовуваних технік створення дизайнерської канцелярії присутні наступні:

- шовкодрук. Цей тип друку полягає в нанесенні фарби на певний матеріал крізь спеціальну шовкову сітку методом тиснення. Надає можливість використовувати найбільшу палітру кольорів.
- УФ-друк. Це вид цифрового недорогого  друку на блокнотах з використанням спеціальних чорнил, котрі полімеризуються під дією ультрафіолетових променів. Зображення виходить найбільш витривалим і стійким до різноманітних подразників – в тому числі до стирання.
- тамподрук. В даному випадку, нанесення логотипу на блокнот відбувається методом перенесення картинки з друкарської форми на виріб за допомогою силіконового тампона. Найчастіше виконується в одному, двох або трьох відтінках.

Ви можете недорого замовити блокноти з логотипом, нанесення котрого відбуватиметься одним із зазначених вище методів. Використання професійних інструментів і якісних барвників гарантує гарну яскравість і довговічність малюнку.

Де можна використовувати блокнот з логотипом?

В інтернет-магазині друку «Віктан» можна купити блокнот з логотипом, котрий відмінно підходить для корпоративного подарунка. Такий виріб може стати вдалим компонентом вашого офісного стилю або бути використаним для роздачі на різноманітних масових заходах. Крім того, блокноти з логотипом – чудовий подарунок для близької людини. У нас можливе нанесення будь-якого зображення чи напису, тому ви гарантовано зможете підібрати оптимальний варіант, підхожий для ваших цілей.

З блокнотами ще замовляють: ручки пластикові, еко-сумки