Сувенірна продукція під нанесення логотипу

Сувенірна продукція з логотипом компанії

Сувенірна продукція є незамінним атрибутом будь-якої рекламної компанії. Використання сувенірів на промоакціях (футболки, кепки, маніжки з логотипом) значно підвищує ефективність реклами. А який семінар чи корпоратив може обійтись без брендованих ручок чи чашок? Це не дає організаторам жодних бонусів від проведеного заходу, адже відомо що брендована сувенірна продукція добре запам’ятовується. А це вже є запорукою успішного просування бренду та зацікавленості з боку клієнтів.

Рекламно-поліграфічна компанія ВІКТАН пропонує широкий асортимент сувенірної продукції у Львові з подальшим нанесенням логотипу компанії. На нашому сайті Ви можете ознайомитись з асортиментом та цінами на сувеніри.

Якщо розглядати основні види сувенірної продукції то можна виділити бізнес-сувеніри та промо-сувеніри. До бізнес-сувенірів можна віднести блокноти, металічні ручки, щоденники, календарі, офісні набори, флешки. Така сувенірна продукція повинна бути найвищої якості, так як основна аудиторія, кому адресується подарунок – співробітники, партнери та клієнти. Це «обличчя» та репутація самої компанії та керівника. Бізнес-сувеніри краще замовляти «пакетом» в декілька одиниць з дотриманням при друці корпоративної символіки.

Промо-сувеніри використовуються при проведенні рекламних компаній та в точках продажу товарів чи послуг. Асортимент такої сувенірної продукції є різноманітним: прапорці, пластикові стаканчики, брелки, запальнички, чашки, футболки, маніжки, кепки, ручки, олівці тощо.

Переваги замовлення сувенірів з логотипом у Віктан:

  • Широкий асортимент актуальної продукції який постійно оновлюється.
  • Чітко прописані ціни на товари, наша цінова політика ЗАВЖДИ лояльна та прозора.
  • Послуга нанесення зображень чи логотипу на сувенірну продукцію, послуги дизайнера.
  • Працюємо з різними постачальниками та підрядниками для збільшення асортименту.
  • Замовляємо друк тільки у перевірених безпосередніх ВИРОБНИКІВ та найбільших друкарень Україні