Сувенірна продукція з логотипом

Сувенірна продукція з нанесенням логотипу

Сувенірна продукція є незамінним атрибутом будь-якої рекламної компанії. Використання сувенірів з логотипом на промоакціях (це можуть бути футболки, кепки, маніжки з логотипом) значно підвищує ефективність реклами. Нанесене зображення привертає увагу і робить представлену організацію унікальною серед конкурентів.

А який семінар чи корпоратив може обійтись без брендованих ручок чи чашок? Це не дає організаторам жодних бонусів від проведеного заходу, адже відомо, що сувенірна продукція з логотипом добре запам’ятовується. А це вже є запорукою успішного просування бренду та зацікавленості з боку клієнтів.

Власники бізнес-сфери часто використовують електроніку, як необхідний атрибут корпоративного стилю, що дає можливість виділитися на конкурентному фоні. Можливість замовити сувенірну продукцію оптом у Львові дозволяє втілити потреби кожного клієнта – від масштабної компанії до приватного покупця.

Промо-сувеніри використовуються при проведенні рекламних компаній та в точках продажу товарів чи послуг. Асортимент такої сувенірної продукції є різноманітним: прапорці, пластикові стаканчики, брелки, запальнички, чашки, футболки, маніжки, кепки, ручки, олівці тощо. Ви можете купити сувеніри як для комерційних, так і для особистих потреб – вони будуть виглядати доречно в найрізноманітніших ситуаціях.

Види рекламно-сувенірної продукції

Різноманітність сувенірів у Львові надзвичайно велика, завдяки цьому кожен бажаючий може обрати оптимальний для себе варіант. Якщо розглядати основні види сувенірної продукції, то можна виділити:

- бізнес-сувеніри;
- промо-сувеніри.

До бізнес-сувенірів зокрема відносяться: блокноти, металеві ручки, щоденники, календарі, офісні набори, флешки. Недорога сувенірна продукція з логотипом повинна бути найвищої якості, так як основна аудиторія, якій адресується подарунок – співробітники, партнери та клієнти. Це «обличчя» та репутація компанії в цілому та її керівника.

При потребі можна замовити сувеніри з логотипом у Львові, котрі не представлені на сайті – ми завжди готові виконати усі побажання клієнтів. Бізнес-сувеніри краще замовляти «пакетом» в декілька одиниць, з дотриманням при друці корпоративної символіки. Ми пропонуємо додаткові переваги оптовим покупцям – ви зможете замовити сувеніри з логотипом оптом недорого, отримавши приємну знижку до оголошеної вартості.

Як виконується друк на сувенірах?

Нанесення логотипу на сувеніри і сувенірну продукцію – це доволі складний процес, котрий потребує уваги і точності. Ми співпрацюємо з професійними українськими друкарнями, які використовують високоякісні барвники і сучасне обладнання. Ви можете недорого купити сувеніри з логотипом, нанесеним одним із наступних методів:

- лазерне гравіювання. Методика, що дозволяє створити чітке і яскраве зображення, стійке до стирання, здатне зберігати початковий вигляд протягом довгого часу. Виконується при замовленні від 1шт.
- тамподрук. Відноситься до глибокого типу офсетного друку, малюнок створюється за допомогою спеціального кліше. Цей варіант зазвичай застосовується для невеликих сувенірів (запальнички, ручки, тощо). Мінімальне замовлення – від 10 шт.
- деколь. Технологія нанесення за допомогою спеціальних порошкових барвників, стійких до миття і утворення пошкоджень. В нас можна замовити нанесення логотипу на сувеніри за допомогою гарячого і холодного деколю. Приймаємо замовлення від 20шт.
- УФ-друк. Ця техніка забезпечує гарну передачу відтінку і можливість створення малюнку в будь-яких кольорах. Виконується спеціальними чорнилами, котрі застигають під дією ультрафіолетових променів. Можливе нанесення при кількості від 20шт.
- шовкодрук. Метод створення якісної поліграфії, шляхом нанесення фарби через спеціальне шовкове сито. Використовуємо шовкодрук, якщо замовлення перевищує 20 позицій.
- термоперенос. Технологія найчастіше використовується для створення написів, полягає у переносі малюнку за допомогою професійної плівки під дією високих температур. Мінімальний розмір замовлення – від 20шт.
- вишивка на одязі. Якісний метод нанесення логотипу на тканину, котрий дозволяє створити напис, малюнок, логотип за індивідуальними побажаннями клієнта. Має гарний вигляд і підвищений рівень стійкості – не втрачає яскравість і колір під час прання. Виконуємо нанесення при замовленні від 1шт.

Ми підбираємо оптимальний варіант, засновуючись на Ваших побажаннях, тому Ви можете бути впевнені в отриманні бажаного результату. Друкарні, з якими ми співпрацюємо користуються якісними фарбами, а ми завжди контролюємо процес нанесення логотипу на сувенірну продукцію від початкового до завершального етапу.

Сувеніри з логотипом від «Віктан»

Рекламно-поліграфічна компанія "ВІКТАН" пропонує широкий асортимент сувенірної продукції у Львові з подальшим нанесенням логотипу компанії. На нашому сайті Ви можете ознайомитись з асортиментом та цінами на сувеніри. Серед основних переваг замовлення сувенірів з логотипом у "Віктан" присутні наступні:

- широкий асортимент актуальної продукції який постійно оновлюється;
- чітко прописані ціни на товари, наша цінова політика ЗАВЖДИ лояльна та прозора;
- послуга нанесення зображень чи логотипу на сувенірну продукцію, послуги дизайнера;
- працюємо з різними постачальниками та підрядниками для збільшення асортименту;
- замовляємо друк тільки у перевірених безпосередніх ВИРОБНИКІВ та найбільших друкарень Україні.

Ми співпрацюємо з найкращими компаніями і підприємствами в Україні, тому можемо гарантувати бездоганну якість сувенірної продукції з логотипом і нанесеного на поверхню зображення. «Віктан» надає клієнтам можливість створити цілком унікальний, дизайнерський виріб, виконаний в бажаному кольорі та стилі.