Друк на ручках

 • Ціна
  грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Особливості
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Олівець мініатюрний простий

2.47 грн

Артикул:
Vp-6845

Доступно:

2140 шт.

Ручка пластикова Aster

3.28 грн

Артикул:
Us-F04-Aster

Доступно:

181 шт.

Ручка пластикова Aster Color

3.28 грн

Артикул:
Us-F04-Aster

Доступно:

39 шт.

Ручка пластикова Greta 2 матова

3.58 грн

Артикул:
Us-PR0006

Доступно:

50 шт.

Ручка пластикова Greta Color

3.58 грн

Артикул:
Us-NR0006

Доступно:

10000 шт.

Ручка пластикова Greta new

3.58 грн

Артикул:
Us-PR0006A

Доступно:

508 шт.

Ручка пластикова Greta глянцева

3.58 грн

Артикул:
Us-PR0006A

Доступно:

9135 шт.

Олівець простий трикутний

3.88 грн

Артикул:
En-110102

Доступно:

2141 шт.

Ручка пластикова Crista

4.03 грн

Артикул:
En-110090

Доступно:

5668 шт.

Олівець простий з гумкою

4.17 грн

Артикул:
Es-761194

Доступно:

4782 шт.

Ручка пластикова Lio White

4.41 грн

Артикул:
Vp-8637

Доступно:

6000 шт.

Ручка пластикова Cambria

4.47 грн

Артикул:
Us-PR307-1

Доступно:

90 шт.

Ручка пластикова Cambria Color

4.47 грн

Артикул:
Us-PR307-1

Доступно:

1054 шт.

Ручка пластикова Cambria White

4.47 грн

Артикул:
Us-PR307-1

Доступно:

10000 шт.

Ручка пластикова Cambria White Two

4.47 грн

Артикул:
Us-PR307-1

Доступно:

9814 шт.

Олівець чорний простий з гумкою

4.64 грн

Артикул:
Vp-11859

Доступно:

65000 шт.

Показано з 1 по 16 із 227 (всього 15 сторінок)

Приклади друку на ручках, олівцях

Якісний друк на ручках у Львові

Оригінальні бізнес-сувеніри – це поширений метод реклами, здатний привернути увагу до вашого бренду. Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує замовити недорого ручки високої якості, які обов’язково стануть ефективним методом підвищення пізнаваності бренду. Друк на ручках виконується за допомогою тамподруку, УФ-друку чи лазерного гравіювання, ви завжди можете бути впевнені в довговічності виробу.

Для нас важливий кожний клієнт, тому вирішивши купити ручки у Львові з подальшим нанесенням – неодмінно зверніться у «Віктан». Ми гарантуємо індивідуальний підхід, швидке та якісне виконання робіт, а також повну відповідність вашим побажанням.

Переваги ручок з логотипом

Сувенірна продукція має попит, оскільки вона може стати методом збільшення популярності компанії. У нас ви можете замовити виготовлення ручок – це гарантує повну відповідність вашим потребам. Друк на ручках у Віктан має безліч переваг, основними серед яких являються наступні:

1.      - якісні матеріали та можливість вибрати ручки з різної цінової категорії.
- оригінальний дизайн. Вирішивши замовити ручки з логотипом, обов’язково варто звернути увагу на їх оформлення. Ми допоможемо створити цікавий та приємний дизайн нанесення, на якому гармонійно будуть виглядати усі елементи.
- великий асортимент. У нас можна купити ручки оптом, підібравши товари з оптимальними характеристиками та особливостями.
- доступна вартість. Ми пропонуємо бюджетні промо-ручки у Львові, тому такий варіант сувенірів буде доступним практично для кожного. В асортименті присутні й більш дорогі та функціональні моделі від популярних виробників.

Особливості виготовлення ручок

Ціна ручок залежить від обраного вами аксесуару, а також методу нанесення малюнку. Пропонуємо розглянути основні техніки нанесення, які використовуються в процесі виробництва:

- тамподрук. Використовується для нанесення логотипу на поверхню в основному пластикових виробів, також дозволяє використовувати будь-які кольори та їх комбінації. Враховуйте, що в цьому випадку мінімальний розмір замовлення складає 50 штук.
- УФ-друк. Зображення, нанесене таким способом, матиме хорошу яскравість, яка зберігатиметься протягом довгого часу. Малюнок стійкий до високих температур, не тускніє та не вигорає на сонці. Можливе нанесення повноколірного зображення даним методом що є беззаперечною перевагою над тамподруком.
- лазерне гравіювання. Дозволяє наносити логотип в одному кольорі на металевих ручках, найбільш ефектно виглядає на ручках темного кольору. Такий метод виконання підходить для нанесення назви компанії, номеру телефону та інших надписів.

Виготовлення ручок з логотипом потребує професіоналізму і максимальної точності, тому важливо робити замовлення в надійних компаніях. Інтернет-магазин друку «Віктан» гарантує бездоганну якість і точну відповідність виробу вашим побажанням – ви можете нам довіряти!

Для кого буде корисним друк на ручках?

Рішення замовити ручки з брендуванням може бути актуальним як для невеликих організацій, так і для популярних та розвинутих компаній. Можливе виготовлення унікальних аксесуарів, які стануть в нагоді для наступних цілей:

- сувенір для клієнтів, який можна роздавати для підвищення пізнаваності;
- компонент корпоративного стилю – роздайте ручки з логотипом всім співробітникам для збільшення унікальності організації;
- символічний міні-подарунок для партнерів та друзів.

Друк на ручках у м Львів можна замовити для вручення сувенірної продукції при проведенні різноманітних масових заходів (наприклад, виставки, презентації) або промо-акцій. Якісні та оригінальні аксесуари підвищать довіру клієнтів до бренду та збільшать вашу унікальність.

Переваги замовлення ручок з нанесенням від «Віктан»

Інтернет-магазин «Віктан» пропонує недорогий друк на ручках, виготовлених з будь-яких матеріалів. Ми гарантуємо якість виробу, його міцність та надійність, адже працюємо тільки з перевіреними постачальниками. Ми виконуємо доставлення в усі міста України: Київ, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та інші. Ви можете обрати аксесуар та тип ручок, ціна яких буде відповідати вашому бюджету.

З ручками ще замовляють: блокноти, записники, папки з логотипом