Друк на ручках

 • Ціна
  грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Особливості
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Ручка еко кулькова Bavovna

7.27 грн

Артикул:
En-1101030

Доступно:

416 шт.

Ручка пластикова Vane F Gum

80.31 грн

Артикул:
En-1100184FG

Доступно:

190 шт.

Ручка пластикова

8.97 грн

Артикул:
Es-891002

Доступно:

1385 шт.

Ручка пластикова Cambria Color

6.25 грн

Артикул:
Us-PR307-1

Доступно:

1054 шт.

Ручка пластикова Cambria White Two

6.16 грн

Артикул:
Us-PR307-1

Доступно:

2713 шт.

Ручка пластикова Cambria White

6.25 грн

Артикул:
Us-PR307-1

Доступно:

10000 шт.

Ручка пластикова Aster Color

4.95 грн

Артикул:
Us-F04-Aster

Доступно:

39 шт.

Ручка пластикова Europen Color Two

10.90 грн

Артикул:
Us-PR16-Europen

Доступно:

90 шт.

Ручка пластикова Europen Color

10.90 грн

Артикул:
Us-PR16-Europen

Доступно:

92 шт.

Ручка пластикова Sunflower Two

7.32 грн

Артикул:
Us-F02-Sunflower

Доступно:

10000 шт.

Ручка пластикова Sunflower Color

7.32 грн

Артикул:
Us-F02-Sunflower

Доступно:

3178 шт.

Ручка пластикова Violet Color

6.45 грн

Артикул:
Us-F03-Violet

Доступно:

171 шт.

Ручка пластикова Nexia Two

7.70 грн

Артикул:
Us-PR013

Доступно:

28 шт.

Ручка пластикова Nexia White

7.70 грн

Артикул:
Us-PR013

Доступно:

9936 шт.

Ручка пластикова Camellia White

7.54 грн

Артикул:
Us-F01-Camellia

Доступно:

61 шт.

Ручка пластикова Camellia Color

7.51 грн

Артикул:
Us-F01-Camellia

Доступно:

10000 шт.

Показано з 1 по 16 із 272 (всього 17 сторінок)

Якісний друк на ручках у Львові

Оригінальні бізнес-сувеніри – це поширений метод реклами, здатний привернути увагу до вашого бренду. Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує замовити недорого ручки високої якості, які обов’язково стануть ефективним методом підвищення пізнаваності бренду. Друк на ручках виконується за допомогою тамподруку, УФ-друку чи лазерного гравіювання, ви завжди можете бути впевнені в довговічності виробу.

Для нас важливий кожний клієнт, тому вирішивши купити ручки у Львові з подальшим нанесенням – неодмінно зверніться у «Віктан». Ми гарантуємо індивідуальний підхід, швидке та якісне виконання робіт, а також повну відповідність вашим побажанням.

Переваги ручок з логотипом

Сувенірна продукція має попит, оскільки вона може стати методом збільшення популярності компанії. У нас ви можете замовити виготовлення ручок – це гарантує повну відповідність вашим потребам. Друк на ручках у Віктан має безліч переваг, основними серед яких являються наступні:

1.      - якісні матеріали та можливість вибрати ручки з різної цінової категорії.
- оригінальний дизайн. Вирішивши замовити ручки з логотипом, обов’язково варто звернути увагу на їх оформлення. Ми допоможемо створити цікавий та приємний дизайн нанесення, на якому гармонійно будуть виглядати усі елементи.
- великий асортимент. У нас можна купити ручки оптом, підібравши товари з оптимальними характеристиками та особливостями.
- доступна вартість. Ми пропонуємо бюджетні промо-ручки у Львові, тому такий варіант сувенірів буде доступним практично для кожного. В асортименті присутні й більш дорогі та функціональні моделі від популярних виробників.

Особливості виготовлення ручок

Ціна ручок залежить від обраного вами аксесуару, а також методу нанесення малюнку. Пропонуємо розглянути основні техніки нанесення, які використовуються в процесі виробництва:

- тамподрук. Використовується для нанесення логотипу на поверхню в основному пластикових виробів, також дозволяє використовувати будь-які кольори та їх комбінації. Враховуйте, що в цьому випадку мінімальний розмір замовлення складає 50 штук.
- УФ-друк. Зображення, нанесене таким способом, матиме хорошу яскравість, яка зберігатиметься протягом довгого часу. Малюнок стійкий до високих температур, не тускніє та не вигорає на сонці. Можливе нанесення повноколірного зображення даним методом що є беззаперечною перевагою над тамподруком.
- лазерне гравіювання. Дозволяє наносити логотип в одному кольорі на металевих ручках, найбільш ефектно виглядає на ручках темного кольору. Такий метод виконання підходить для нанесення назви компанії, номеру телефону та інших надписів.

Виготовлення ручок з логотипом потребує професіоналізму і максимальної точності, тому важливо робити замовлення в надійних компаніях. Інтернет-магазин друку «Віктан» гарантує бездоганну якість і точну відповідність виробу вашим побажанням – ви можете нам довіряти!

Для кого буде корисним друк на ручках?

Рішення замовити ручки з брендуванням може бути актуальним як для невеликих організацій, так і для популярних та розвинутих компаній. Можливе виготовлення унікальних аксесуарів, які стануть в нагоді для наступних цілей:

- сувенір для клієнтів, який можна роздавати для підвищення пізнаваності;
- компонент корпоративного стилю – роздайте ручки з логотипом всім співробітникам для збільшення унікальності організації;
- символічний міні-подарунок для партнерів та друзів.

Друк на ручках у м Львів можна замовити для вручення сувенірної продукції при проведенні різноманітних масових заходів (наприклад, виставки, презентації) або промо-акцій. Якісні та оригінальні аксесуари підвищать довіру клієнтів до бренду та збільшать вашу унікальність.

Переваги замовлення ручок з нанесенням від «Віктан»

Інтернет-магазин «Віктан» пропонує недорогий друк на ручках, виготовлених з будь-яких матеріалів. Ми гарантуємо якість виробу, його міцність та надійність, адже працюємо тільки з перевіреними постачальниками. Ми виконуємо доставлення в усі міста України: Київ, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та інші. Ви можете обрати аксесуар та тип ручок, ціна яких буде відповідати вашому бюджету.

З ручками ще замовляють: блокноти, записники, папки з логотипом