Ручки з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Особливості
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Олівець простий трикутний
Ручка пластикова Crista
Олівець простий круглий
ТОП продаж
Ручка пластикова Cambria
ТОП продаж
Ручка пластикова Greta
ТОП продаж
Олівець простий з гумкою
Ручка пластикова Nexia
Новинка
Ручка пластикова
Ручка пластикова Violet
Ручка пластикова Sunflower
Ручка пластикова Camellia
Показано з 1 по 16 із 238 (всього 15 сторінок)

Виконані роботи по друку на ручках

Loading...
Ручка пластикова EuropenПерейти в карточку цього товару
Ручка пластикова CamelliaПерейти в карточку цього товару
Ручка пластикова TwisterПерейти в карточку цього товару
Олівець простийПерейти в карточку цього товару
ЕКО-ручка пластикова Golf GreenПерейти в карточку цього товару
Ручка пластикова CrestПерейти в карточку цього товару
ЕКО-ручка кулькова Re-Pen PushПерейти в карточку цього товару
Олівець простийПерейти в карточку цього товару
Ручка металева DunaПерейти в карточку цього товару
Ручка пластикова CambriaПерейти в карточку цього товару
ЕКО-ручка паперова OrganicПерейти в карточку цього товару
Ручка пластикова Shnaider K15Перейти в карточку цього товару
Ручка пластикова ForteПерейти в карточку цього товару
ЕКО-ручка кулькова Golf GreenПерейти в карточку цього товару
Ручка зі стилусом EnigmaПерейти в карточку цього товару
Ручка металева TenaПерейти в карточку цього товару
ЕКО-ручка паперова OrganicПерейти в карточку цього товару
Ручка металева DunaПерейти в карточку цього товару
Ручка пластикова PetraПерейти в карточку цього товару
Олівець простийПерейти в карточку цього товару
Ручка металева LunaПерейти в карточку цього товару
Ручка пластикова TwistyПерейти в карточку цього товару
Ручка пластикова GretaПерейти в карточку цього товару
Ручка кулькова ClassicПерейти в карточку цього товару
Ручка металева Shnaider K15Перейти в карточку цього товару
Ручка пластикова ClassicПерейти в карточку цього товару

Друк на ручках логотипу компанії для кращої впізнаваємості бренду

Оригінальні бізнес-сувеніри – це поширений метод реклами, здатний привернути увагу до вашого бренду. Інтернет-магазин друку «Віктан» пропонує замовити ручки з логотипом високої якості, які обов’язково стануть ефективним методом підвищення пізнаваності бренду.

Друк на ручках виконується за допомогою сучасних технологій, тому ви можете бути впевнені в довговічності виробу. Для нас важливий кожний клієнт, тому вирішивши купити ручки у Львові – неодмінно зверніться у «Віктан». Ми гарантуємо індивідуальний підхід, швидке та якісне виконання робіт, а також повну відповідність вашим побажанням.

Переваги ручок з логотипом

Сувенірна продукція має попит, оскільки вона може стати методом збільшення популярності компанії. У нас ви можете замовити виготовлення ручок з логотипом, розробленим індивідуально – це гарантує повну відповідність моделі вашим потребам. Друк на ручках має безліч переваг, основними серед яких являються наступні:

1.      - якісні матеріали. Для створення використовується пластик і метал високої якості, що гарантує довговічність та міцність виробу.
- оригінальний дизайн. Вирішивши купити ручки з логотипом, обов’язково варто звернути увагу на їх оформлення. Ми допоможемо створити цікавий та приємний дизайн, на якому гармонійно будуть виглядати усі елементи.
- великий асортимент. У нас можна купити ручки оптом, підібравши товари з оптимальними характеристиками та особливостями.
- доступна вартість. Ми пропонуємо бюджетний друк на ручках у Львові, тому такий варіант сувенірів буде доступним практично для кожного. В асортименті присутні й більш дорогі та функціональні моделі від популярних виробників.

На сьогодні сувенірна продукція доволі популярна, тому така покупка гарантовано буде виправдана.

Особливості виготовлення ручок

Ціна друку на ручках залежить від обраного вами аксесуару, а також методу нанесення малюнку. Пропонуємо розглянути основні техніки нанесення, які використовуються в процесі виробництва:

- тамподрук. Використовується для нанесення логотипу на поверхню пластикових і металевих виробів, дозволяє використовувати будь-які кольори та їх комбінації. Враховуйте, що в цьому випадку мінімальний розмір замовлення складає 50 штук.
- УФ-друк. Зображення, нанесене таким способом, матиме хорошу яскравість, яка зберігатиметься протягом довгого часу. Малюнок стійкий до високих температур, не тускніє та не вигорає на сонці.
- лазерне гравіювання. Дозволяє наносити логотип в одному кольорі, найбільш ефектно виглядає на ручках темного кольору. Такий метод виконання підходить для нанесення назви компанії, номеру телефону та інших надписів. Якщо вам потрібне кольорове зображення – оберіть тамподрук або УФ-друк.

Виготовлення ручок з логотипом потребує професіоналізму і максимальної точності, тому важливо робити замовлення в надійних компаніях. Інтернет-магазин друку «Віктан» гарантує бездоганну якість і точну відповідність виробу вашим побажанням – ви можете нам довіряти!

Для кого буде корисним друк на ручках?

Рішення купити ручки з логотипом може бути актуальним як для невеликих організацій, так і для популярних та розвинутих компаній. Можливе виготовлення унікальних аксесуарів, які стануть в нагоді для наступних цілей:

- сувенір для клієнтів, який можна роздавати для підвищення пізнаваності;
- компонент корпоративного стилю – роздайте ручки з логотипом всім співробітникам для збільшення унікальності організації;
- символічний міні-подарунок для партнерів та друзів.

Друк на ручках у Львові можна замовити для вручення сувенірної продукції при проведенні різноманітних масових заходів (наприклад, виставки, презентації) або промо-акцій. Якісні та оригінальні аксесуари підвищать довіру клієнтів до бренду та збільшать вашу унікальність.

Переваги покупки брендованих ручок від «Віктан»

Інтернет-магазин «Віктан» пропонує друк на ручках, виготовлених з будь-яких матеріалів. Ми гарантуємо якість виробу, його міцність та надійність. Ми виконуємо доставлення в усі міста України: Київ, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та інші. Ви можете обрати аксесуар та тип друку на ручках, ціна якого буде відповідати вашому бюджету.

Наш інтернет-магазин друку пропонує багатий та різноманітний вибір сувенірів, серед яких ви зможете обрати найбільш підхожий. В наявності присутні аксесуари безлічі виробників, виконані в різному розмірі та кольорі. При потребі ви можете замовити підбір оптимального дизайну друку на ручках, розташування малюнку і його основних особливостей.

З ручками замовляють: блокноти, записники, папки з логотипом