Брелки з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Показано з 1 по 16 із 50 (всього 4 сторінок)

Де використовуються брелки з логотипом?

В сучасній конкуренції різноманітних бізнес-компанії кожний компонент просування має велике значення. Недорогі брелки з логотипом – це відмінна можливість підвищити імідж і збільшити кількість клієнтів без особливих витрат. Така продукція гарантовано сподобається кожному отримувачу і зможе знайти використання. Найчастіше брелки з логотипом використовуються для досягнення наступних цілей:

- покращення іміджу. Повага з боку клієнтів і партнерів – це одна з основних запорук успішного ведення бізнесу. Наявність індивідуальних сувенірних виробів дозволить вам перевести свій імідж на новий рівень.
- збільшення пізнаваності. Стильні та оригінальні брелки з логотипом будуть приваблювати погляди людей, а наявність на поверхні знаку або назви компанії значно збільшить її шанси отримати нових клієнтів. Сувенірний продукт стане оптимальним варіантом поширення інформації про організацію та її діяльність.
- підвищення довіри. Збільшення довіри оточуючих до вашої продукції та організації в цілому – це можливість розширити свою сферу діяльності.

Ви можете замовити недорого друк на брелках і отримати стильні, високоякісні вироби, оптимізовані під ваші індивідуальні особливості і потреби. Подібні сувеніри завжди матимуть попит і зможуть порадувати вашу аудиторію – роздайте брелки на масових зустрічах, подаруйте їх партнерам або постійним клієнтам, щоб підвищити популярність свого бізнесу.

Методи друку на брелках

Сучасні технології розширюють можливості нанесення логотипу на брелки, тому ви можете придбати товари з будь-яким дизайном. Можливе використання різноманітних кольорів і технік для створення цілком унікального виробу. Найчастіше застосовуються методики УФ-друку, тамподруку та лазерного гравіювання – кожен з варіантів дозволяє створити певний малюнок з різними ефектами. Методика зазвичай обирається під певне замовлення і формується за наступними показниками:

- необхідна кількість виробів;
- основні вимоги (кількість відтінків, розміри, тощо);
- тип малюнку (зображення, напис, тощо);
- бажана вартість;
- матеріал брелка.

Друк на брелках у Львові потребує професійних знань і вузькопрофільного підходу, адже саме це слугує гарантом бездоганної якості. Використання спеціальних інструментів і стійких фарб гарантує гарний фінальний результат.

Якими бувають брелки з логотипом у Львові?

Велика різноманітність брелків з логотипом дозволяє кожному обрати оптимальний для себе варіант, котрий бездоганно підходитиме під певні потреби. Найбільш популярними являються наступні модифікації:

- металеві товари. Друк на брелках з металу – це можливість отримати не лише стильний, а й надзвичайно міцний виріб, маючий довгий період використання і стійкість до різних подразників. Така продукція гарантовано зможе довгий час радувати отримувача.
- моделі з дерева. Брелки з дерева або корку мають максимальну екологічність, що приваблює людей і показує вашу турботу про навколишнє середовище.
- багатофункціональні варіації. Нанесення логотипу на брелки, доповнені додатковими функціями, надає можливість отримати більш корисний виріб. Серед популярних функцій можуть бути: вбудований ліхтарик чи рулетка, міні-відкривачка, тощо.
- подарункові набори. Моделі для подарунка можуть додатково комплектуватися іншими сувенірами (наприклад, ручками). Вони поміщаються в спеціальну подарункову коробку, завдяки чому мають особливо оригінальний вигляд.

Рішення купити брелки з логотипом допоможе вам знайти нових клієнтів, шляхом розповсюдження унікальних сувенірів. Замовляйте продукцію, яка подобається вам найбільше, щоб вона стала відмінним втіленням вашого фірмового стилю.

Де купити брелки з логотипом?

Інтернет-магазин друку «Віктан» зібрав у своєму асортименті найбільш якісні та оригінальні брелки з логотипом у Львові. У нас доволі великий вибір продукції, котра відрізняється за матеріалом, кольором, способом використання та іншими характеристиками.

Ми пропонуємо оптові і роздрібні продукти, гарантуючи при цьому гарну якість кожного виробу. Вирішивши замовити друк на брелках у нас ви отримуєте можливість індивідуального створення виробу, професійне нанесення зображення і відправку в Тернопіль, Київ, Чернівці та інші міста України.

З брелками ще замовляють: пластикові ручки, щоденники з логотипом