Брелки з логотипом

 • Ціна
  грн
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
Брелок-відкривачка

8.03 грн

Артикул:
Es-958517

Доступно:

1799 шт.

Бірка для багажу

9.15 грн

Артикул:
Vp-6554

Доступно:

407 шт.

Брелок-рулетка 1 м Meter

15.03 грн

Артикул:
To-9014

Доступно:

3394 шт.

Брелок дерев'яний

15.17 грн

Артикул:
Es-957300

Доступно:

52 шт.

Брелок-бірка для багажу

16.07 грн

Артикул:
Es-953167

Доступно:

12 шт.

Пластиковий брелок-ліхтарик LED

17.26 грн

Артикул:
Es-951992

Доступно:

780 шт.

Брелок-ліхтарик

19.04 грн

Артикул:
Es-952463

Доступно:

1964 шт.

Брелок-рулетка 1 м

19.04 грн

Артикул:
Es-394124

Доступно:

591 шт.

Пластиковий LED ліхтарик брелок

20.53 грн

Артикул:
Es-952470

Доступно:

370 шт.

Брелок-ліхтарик LED пластиковий

21.12 грн

Артикул:
Es-904079

Доступно:

1 шт.

Металевий брелок

24.40 грн

Артикул:
Es-990408

Доступно:

8710 шт.

Металевий брелок

24.40 грн

Артикул:
Es-990280

Доступно:

9578 шт.

Брелок поплавок

27.67 грн

Артикул:
Es-195385

Доступно:

211 шт.

Шкіряний брелок Olaf

28.78 грн

Артикул:
En-DB30S0

Доступно:

22 шт.

Шкіряний брелок Olsen

28.78 грн

Артикул:
En-DB50S0

Доступно:

22 шт.

Шкіряний брелок Sven

28.78 грн

Артикул:
En-DB40S0

Доступно:

4511 шт.

Показано з 1 по 16 із 45 (всього 3 сторінок)

Де використовуються брелки з логотипом?

В сучасній конкуренції різноманітних бізнес-компанії кожний компонент просування має велике значення. Недорогі брелки з логотипом – це відмінна можливість підвищити імідж і збільшити кількість клієнтів без особливих витрат. Така продукція гарантовано сподобається кожному отримувачу і зможе знайти використання. Найчастіше брелки з логотипом використовуються для досягнення наступних цілей:

- покращення іміджу. Повага з боку клієнтів і партнерів – це одна з основних запорук успішного ведення бізнесу. Наявність індивідуальних сувенірних виробів дозволить вам перевести свій імідж на новий рівень.
- збільшення пізнаваності. Стильні та оригінальні брелки з логотипом будуть приваблювати погляди людей, а наявність на поверхні знаку або назви компанії значно збільшить її шанси отримати нових клієнтів. Сувенірний продукт стане оптимальним варіантом поширення інформації про організацію та її діяльність.
- підвищення довіри. Збільшення довіри оточуючих до вашої продукції та організації в цілому – це можливість розширити свою сферу діяльності.

Ви можете замовити недорого друк на брелках  і отримати стильні, високоякісні вироби, оптимізовані під ваші індивідуальні особливості і потреби. Подібні сувеніри завжди матимуть попит і зможуть порадувати вашу аудиторію – роздайте брелки на масових зустрічах, подаруйте їх партнерам або постійним клієнтам, щоб підвищити популярність свого бізнесу.

Методи друку на брелках

Сучасні технології розширюють можливості нанесення логотипу на брелки, тому ви можете придбати товари з будь-яким дизайном. Можливе використання різноманітних кольорів і технік для створення цілком унікального виробу. Найчастіше застосовуються методики УФ-друку, тамподруку та лазерного гравіювання – кожен з варіантів дозволяє створити певний малюнок з різними ефектами. Методика зазвичай обирається під певне замовлення і формується за наступними показниками:

- необхідна кількість виробів;
- основні вимоги (кількість відтінків, розміри, тощо);
- тип малюнку (зображення, напис, тощо);
- бажана вартість;
- матеріал брелка.

Друк на брелках у Львові потребує професійних знань і вузькопрофільного підходу, адже саме це слугує гарантом бездоганної якості. Використання спеціальних інструментів і стійких фарб гарантує гарний фінальний результат.

Якими бувають брелки з логотипом у Львові?

Велика різноманітність брелків з логотипом дозволяє кожному обрати оптимальний для себе варіант, котрий бездоганно підходитиме під певні потреби. Найбільш популярними являються наступні модифікації:

- металеві товари. Друк на брелках з металу – це можливість отримати не лише стильний, а й надзвичайно міцний виріб, який має довгий термін використання і стійкість до різних подразників. Така продукція гарантовано зможе довгий час радувати отримувача;
- моделі з дерева. Брелки з дерева або корку мають максимальну екологічність, що приваблює людей і показує вашу турботу про навколишнє середовище;
- багатофункціональні варіації. Нанесення логотипу на брелки, доповнені додатковими функціями, надає можливість отримати більш корисний виріб. Серед популярних функцій можуть бути: вбудований ліхтарик чи рулетка, міні-відкривачка, тощо;
- подарункові набори. Моделі для подарунка можуть додатково комплектуватися іншими сувенірами (наприклад, ручками). Вони поміщаються в спеціальну подарункову коробку, завдяки чому мають особливо оригінальний вигляд.

Рішення купити брелки з логотипом допоможе вам знайти нових клієнтів, шляхом розповсюдження унікальних сувенірів. Замовляйте продукцію, яка подобається вам найбільше, щоб вона стала відмінним втіленням вашого фірмового стилю.

Де купити брелки з логотипом?

Інтернет-магазин друку «Віктан» зібрав у своєму асортименті найбільш якісні та оригінальні брелки з логотипом у Львові. У нас доволі великий вибір продукції, котра відрізняється за матеріалами, кольорами, способом використання та іншими характеристиками.

Ми пропонуємо оптову і роздрібну продукцію, гарантуючи при цьому гарну якість кожного виробу. Вирішивши замовити друк на брелках у нас ви отримуєте можливість індивідуального створення виробу, професійне нанесення зображення і відправку в Тернопіль, Київ, Чернівці та інші міста України.

З брелками ще замовляють: пластикові ручки, щоденники з логотипом