Термосумки, сумка холодильник

  • Ціна
    грн
  • Матеріал
    0
  • Колір
Терморюкзак для подорожей із ламінованого паперу

280.80 грн

Артикул:
Es-958259

Доступно:

5 шт.

Термосумка Casey

294.27 грн

Артикул:
En-MO8949

Доступно:

115 шт.

Терморюкзак Iglo Bag

367.68 грн

Артикул:
En-MO9853

Доступно:

30 шт.

Терморюкзак

382.20 грн

Артикул:
Es-398408

Доступно:

30 шт.

Термосумка

404.43 грн

Артикул:
Es-204385

Доступно:

957 шт.

Термосумка North

473.06 грн

Артикул:
To-3041

Доступно:

2917 шт.

Термосумка Cooler

533.94 грн

Артикул:
To-3040

Доступно:

1295 шт.

Термосумка Pizzaway для піцци

614.97 грн

Артикул:
En-MO6191

Доступно:

41 шт.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Особливості друку на термосумках

Термосумки (сумки холодильник) здатні стати в пригоді практично кожній людині, адже це відмінний аксесуар для збереження потрібної температури продуктів, незалежно від умов навколишнього середовища. Послуга нанесення логотипу на сумки холодильники з’явилась відносно нещодавно, але вона вже має попит.

Друк на сумках холодильниках – це досить складна робота, адже тканина, із якої виготовлений аксесуар має безліч особливостей. Щоб забезпечити довговічність нанесеного малюнку потрібно використовувати сучасні технології, а також мати профільне обладнання, здатне забезпечити створення сумок з логотипом.

Інтернет-магазин друку «Віктан» гарантує високу якість виробу, а також хороший рівень стійкості нанесеного зображення. Представлені в асортименті термосумки з принтом характеризуються довгим збереженням потрібної температури всередині та мінімізацією ризику псування харчових продуктів. Вирішивши купити сумку холодильник з логотипом, ви отримаєте не лише корисний виріб для зберігання певної продукції, але й стильний і оригінальний аксесуар.

Переваги термосумки з логотипом

Сумка холодильник з принтом – це унікальний виріб, що має надзвичайну користь і унікальний зовнішній вигляд. Рішення придбати цей товар матиме безліч переваг:

- можливість зберігати будь-яку продукцію в безпеці навіть під час подорожей;
- отримання стильного, зручного і компактного аксесуара;
- можливість використання в комерційних цілях: для підвищення пізнаваності бренду або рекламної кампанії;
- придбання універсального подарунка на будь-яке свято.

Універсальність і корисність сумки холодильника з логотипом робить її підхожою для подарунка близькій людині. Такий сюрприз не залишить байдужим нікого – при використанні завжди буде згадуватися мить отримання цього аксесуару. Сумка холодильник під нанесення принта відмінно підходить для любителів пікніків та активного відпочинку.

Комерційне використання сумки-холодильника з принтом

Досить часто зустрічаються недорогі сумки холодильники з логотипом, які оформлені в стилі певної організації – мають характерну емблему або напис. Такі товари приваблюють нових клієнтів, а також можуть бути прямим компонентом рекламної кампанії.

Вирішивши купити сумку холодильник у Львові, неодмінно звертайтеся в інтернет-магазин друку «Віктан». Наша продукція має високу якість – зображення не підлягає стиранню і зберігає свою яскравість після багаторазового прання.  Ми гарантуємо довговічність і зносостійкість сумок холодильників з логотипом – такі товари послугують вам надзвичайно довго.