Мобільні стенди

Мобільні виставкові стенди-конструкції з банером

✓ Замовлення конструкцій з банером / без банеру
✓ Конструкції різних розмірів Х банер (X-Baner), Л банер (L-Baner), Рол ап (Roll-Up), пресс-волл (Press wall)
✓ Банер литий, ламінований
✓ Розробка дизайну
✓ Швидке замовлення онлайн на сайті 24/7

Мобільні стенди виставкові Х-банер (павук), ролл-ап купити у м Львів

Рекламні мобільні стенди для виставок та презентацій

Мобільні стенди — прості та надійні рекламні конструкції, які використовуються для привертання уваги клієнтів чи розкрутки бренду. Кожний мобільний стенд має свою форму, розмір та призначення. Стенди використовуються на виставках, презентаціях, а також їх можна побачити в торгових центрах та супермаркетах. В компанії ВІКТАН у Львові можна замовити мобільний виставковий стенд з доставкою по Україні. Можемо запропонувати як готові стенди з надрукованим банером так і самі конструкції без матеріалу. Всі стенди дуже легкі у використанні, їх можна зібрати самому на місці.

Різновиди мобільних виставкових стендів

Серед великої кількості мобільних конструкцій можна виділити декілька найпопулярніших варіантів:
— мобільний стенд Х-банер (X-banner). Таку конструкцію ще часто називають «банер-павук» через оригінальний вигляд. Х-банер — це легка мобільна конструкція із пластику чи сталі на яку натягується рекламний банер.
— мобільний стенд Л-банер (L-banner). Л-банер — проста та легка у використанні мобільна конструкція. Складається із двох міцних профілів, до яких кріпиться матеріал.
— мобільні стенди Ролл-ап (Roll-up). Ролл-ап — легка компактна мобільна конструкція із алюмінієвого профлю. Використовується на презентаціях, виставках та різних міроприємствах.
— виставковий стенд Пресс-волл (Press-wall). Прес-волл це конструкція із хромовани труб, яка легко збирається на місці та призначена для розміщення в середині приміщень. До Пресс-волу кріпиться банерна тканина із рекламною інформацією.

Всі мобільні стенди користуються великим попитом. Популярні, все-таки. Враховуючи сучасні темпи ведення бізнесу виділити найбільш популярну конструкцію практично неможливо, так як кожна має свої переваги в залежності від призначення.

Я нашій компанії можна замовити мобільні стенди для виставок чи інших міроприємств у м Львів та по всій Україні. На сайті можна ознайомитись із цінами на конструкції та зробити замовлення онлайн. Кожен вид мобільних конструкцій має свої розміри та форму. Також за бажанням можна вибрати економ чи преміум варіанти стендів, все залежить від бюджету та вимог. Пропонуємо послуги розробки макету та дизайн банера для привертання уваги потенційних клієнтів. Всі замовлені мобільні стенди доставимо перевізником по Львову та по Україні.Назва

Контактна інформація:
Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібен дизайн

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...