Широкоформатний друк

Друк великого розміру на різних матеріалах

✓ Якість друк 320-1440 dpi
✓ Інтер’єрний екосольвентний друк шириною до 1,56 м, сольвентний до 3,2 м
✓ Широкий вибір матеріалів: банер, постер, оракал, ПВХ, акрил, композит, пінокартон.
✓ Розробка дизайну, поклейка реклами

Широкоформатний друк на банері та інших матеріалах у м Львів

Широкоформатний друк у Львові: банери, наліпки, постери

Широкоформатний друк представляє собою нанесення зображень, тексту та графіки великого розміру на різноманітних матеріалах. Такими матеріалами є банерна тканина, самоклеюча плівка, щільний папір, пластик, скло, холст, фотообої.

Друк великого формату здійснюється на спеціальному обладнанні, яке включає в себе плоттер, ламінатор, машину для просушування відбитків. Цей друк дуже добре підходить для виготовлення стікерів, наклейок, мобільних стендів, вказівників, постерів. Основне призначення — це оформлення інтер’єру, виставок чи презентацій, а також розміщення на фасадах будинків. Основні переваги:
— можливість отримання чіткого зображення практично будь-якого розміру
— яскравість і насиченість відтінків, кольори наближені до реалістичних
— використання чорнил стійких до води та вигоряння на сонці

Різновиди широкоформатного друку

З точки зору використання широкоформатний друк поділяється на 2 основні види: для зовнішньої та інтер’єрна реклами (розміщення в приміщенні). Відмінністю такого поділу є різна роздільна здатність. Якщо для зовнішньої реклами вистачить 360-720 крапок на дюйм, то для розміщення в приміщенні потрібно не менше 1400 крапок. Це пов’язано з відстанню з якої буде розглядатись зображення. Чим більше крапок на дюйм — тим більш чітке зображення. Для використання в зовнішній рекламі найкраще підходить друк на банері, самоклеючій плівці просвітній, постери для сіті-лайтів. В інтер’єрній рекламні найпопулярнішим замовленням є виготовлення наліпок оракал, друк на папері та використання мобільних конструкцій.

Якщо потрібен широкоформатний друк у Львові — звертайтесь до нас. На вибір пропонуємо друк 360-1440 точок на різні потреби в рекламі, а висока якість зображення та чіткий термін виконання залишать задоволеним будь-якого клієнта. Додаткова ми пропонуємо доставку по всій Україні без додаткової плати. Також на нашому сайті можна оформити замовлення онлайн, що економить Ваш час.Назва

Контактна інформація:
Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібен дизайн

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...