Широкоформатний друк

Широкоформатний друк на різних матеріалах

✓ Розробка яскравого індивідуального дизайну
✓ Якість друку від 320 точок до 1440 точок Фото
✓ Широкоформатний друк еко до 1,6 м, сольвент до 3,2 м
✓ Широкий вибір матеріалів (банери, постери, оракал, тощо)
✓ Швидке замовлення онлайн на сайті

Широкоформатний друк на банері та інших матеріалах у м Львів

Матеріали для широкоформатного друку

Широкоформатний друк на різних матеріалах у Львові

Широкоформатний друк представляє собою нанесення зображень, тексту та графіки великого розміру на різноманітних матеріалах. Такими матеріалами є банерна тканина, самоклеюча плівка, щільний папір, пластик, скло, холст, фотообої.

Друк великого формату здійснюється на спеціальному обладнанні, яке включає в себе плоттер, ламінатор, машину для просушування відбитків. Цей друк дуже добре підходить для виготовлення стікерів, наклейок, мобільних стендів, вказівників, постерів. Основне призначення — це оформлення інтер’єру, виставок чи презентацій, а також розміщення на фасадах будинків. Основні переваги:
— можливість отримання чіткого зображення практично будь-якого розміру
— яскравість і насиченість відтінків, кольори наближені до реалістичних
— використання чорнил стійких до води та вигоряння на сонці

Різновиди широкоформатного друку

З точки зору використання широкоформатний друк поділяється на 2 основні види: для зовнішньої та інтер’єрна реклами (розміщення в приміщенні). Відмінністю такого поділу є різна роздільна здатність. Якщо для зовнішньої реклами вистачить 360-720 крапок на дюйм, то для розміщення в приміщенні потрібно не менше 1400 крапок. Це пов’язано з відстанню з якої буде розглядатись зображення. Чим більше крапок на дюйм — тим більш чітке зображення. Для використання в зовнішній рекламі найкраще підходить друк на банері, Блюбеку, друк на папері для сіті-лайтів. В інтер’єрній рекламні найпопулярнішим замовленням є виготовлення наклейок, друк постера та мобільної конструкції Х-банера.

Якщо потрібен широкоформатний друк у Львові — звертайтесь до нас. На вибір пропонуємо друк 360-1440 точок на різні потреби в рекламі, а висока якість зображення та чіткий термін виконання залишать задоволеним будь-якого клієнта. Додаткова ми пропонуємо доставку по всій Україні без додаткової плати. Також на нашому сайті можна оформити замовлення онлайн, що економить Ваш час.Назва

Контактна інформація:
Параметр
10000 шт.
Вартість, грн
280,00
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ

Потрібен дизайн

Оформити замовлення

Дякуюємо, ми прийняли Ваше замовлення!

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір Віктан.Друк ...